Lugje Vo Crno

Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.140
Не те манијачам, ја следам темата Корисничка поддршка па ми се појави твојот пост од кој останав шокиран дека пробуваш да ми носиш уште сезонски.
Сега за сега фетиш не ми се твоите постови.
Жал ми е ако главна преокупација во животот сум ти јас бидејќи тоа не е здраво за тебе,се надевам дека ке најдеш поента и смисла во животот.
П.С. Ова е мое последно обраќање до тебе без разлика колку пати да ме спомнеш понатака.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.420
Поени од реакции
27.513
Жал ми е ако главна преокупација во животот сум ти јас бидејќи тоа не е здраво за тебе,се надевам дека ке најдеш поента и смисла во животот.
П.С. Ова е мое последно обраќање до тебе без разлика колку пати да ме спомнеш понатака.
Глеаш како си смислуваш самиот работи? Каква црна преокупација?
Поентата и смислата на животот е најдена и нема допирна точка со тебе и твоите сезонски.
1589999358618.png


а бе каков сезонски си ти аххахахаха
 
H

Hyperion VI

Гостин
@Hyperion VI ja znash li ovaa tema? Eden od proektite.....
Ау Илуминатите ми ги гаснат нотификациите,та не можев да
кореспондирам компатибилно.
Ти благодарам Отец Зоран @ПрофаундлиСтупид ,за ова сосредоточено благообавештение.
Многу луѓе се шегуваат,меѓутоа лујѓето во црно ваистина постојат и се закана за Црквата,(како и јогините и почитувачите на Карлос Кастанеда).
Тоа се демонски учења кои ги заведуваат младите кон Езотеријата и сатанистот Алистер Краули.
Тие што не се крштевале,да го сторат тоа во најскоро време,оти „нечастивиот",ги демне на секој чекор.
 
Член од
30 август 2021
Мислења
1.216
Поени од реакции
2.621
@Ron Burgundy и кажав да си замрзне јајце клетките но да почека 4 години пред да ги искористи, толку те засакаф :)
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.067
Поени од реакции
6.345
што би рекол @jamajka коинциденција, системот самиот од себе во тој правец се движи:

 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.067
Поени од реакции
6.345
бафра, ова беше wake up call, штета што не сум го видел видеово у 2009та.


Никаква штета, таман си бате Рон, мора и такви ко тебе, Игорче и остали топчести верници да ве има. Од секогаш ве имало, мора и лоши луѓе да има, како ќе се разликуваме едни од другите:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
20.326
Поени од реакции
32.265


Никаква штета, таман си бате Рон, мора и такви ко тебе, Игорче и остали топчести верници да ве има. Од секогаш ве имало, мора и лоши луѓе да има, како ќе се разликуваме едни од другите:
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.067
Поени од реакции
6.345
Сакаш да ти го кренеме????;)
Ех на млади години друго креваше, сега само притисокот. :icon_lol:
Акесо притисок не можела да крене, а не па друго :D
(шала)

не знаеш основни работи и глумиш селски еким. Ја не знам ни како беше модератор на форумов искрено, ако лечење луѓе со тумерик и чиа семе сите ќе бевме доктори.
Сакаш да кажеш топчестиов кловн, следбеникот на смотаницата Мекгрегор, не е повеќе модератор :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom