Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

T

Tetro

Гостин
Aj malku pomos.Nz so mu stana od pred nekoj den ojdov da gledam video ama mi izlegvit adobe falsh player 9 i mi vikat da odberam localhost,machine i nesto ip da napisam,probav na site i dzabe ojdov dissmis all i mi izleze nekoj si eror.


ReferenceError: Error #1069: Property fullScreenWidth not found on flash.display.Stage and there is no default value.
at com.lockerz.VideoPlayer::VideoPlayer$iinit()[/Users/joekromer/Sites/BLAZE/LockerzCustomPlayer/src/com/lockerz/VideoPlayer/VideoPlayer.as:86]
Инсталирај го ова
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
601
Поени од реакции
7
дали некои може да каже даде да одам на која опција и каде се наога истата за да нарачам маица каква што се добива ако станеш z-member ( имасе на слика дека на некои од форумот му има стигнато ) инаку за нарачување преку поени знам како е само ме интересира како иде ова што го прашав ( ке си ја пробам среката па мозеби ке добијам несто )
 
T

Tetro

Гостин
дали некои може да каже даде да одам на која опција и каде се наога истата за да нарачам маица каква што се добива ако станеш z-member ( имасе на слика дека на некои од форумот му има стигнато ) инаку за нарачување преку поени знам како е само ме интересира како иде ова што го прашав ( ке си ја пробам среката па мозеби ке добијам несто )
z-lister сум од февруари. МАИЦИ НЕМА,

патем, денес ми ја пратиле маицата од бетерз, втора по ред. :pos2:
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Ти стигна ли нешо потврда по мејл за маицата? Пошо ја еве веќе поминаа 40 дена откако ја нарачав и уште не дошла. И им пишав мејл ко шо ми рече ми вратија дека сега неделава пуштиле испораки па ваљда ке стигне деновиве... Пууу 40 дена за маица еј, подобро да ја бива :)
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
моментално немаа мајци затоа толку чеката, пишуваше дека денес ја добиле пратката со мајци па очекувајте да ви ги пратат на тие што чекавте :)

п.с. победив на реферинг контестот и добив 300.000 бз, не знам дали да си порачам и јас уште една мајца или да собирам за еден дрес :)
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Ај честито... и ако имаш веќе земено маица терај за нешо повеќе сеа :)
 
T

Tetro

Гостин
чекав повеќе од месец ипол за втората маица од бетерз, и таман собрав 700к бз, ѓи изгубив на тенис. појќе на тенис не типувам.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.022
Поени од реакции
1.282
WOW.Честитки и од мене.Мене уште не ми стигнал :(
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.022
Поени од реакции
1.282
ООо.. честитки, значи близу е .. сигурно поштаров ќе стигне и тука у брзо време. Инаку дај кажи колку да искешираме ?
Тој тракинг бројот ти дава ли инфо каде е пратката?Денес проверив па Њу Јорк стои.
 

FeliXxX

Нинџа
Член од
27 април 2010
Мислења
808
Поени од реакции
282
nema vrska tracking brojo se pisuva koa ke ima informacii ke ve izvestime
inace fala na site cestitki neka se vraka i na vas na mene vaj mi e treti :D
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
nema vrska tracking brojo se pisuva koa ke ima informacii ke ve izvestime
inace fala na site cestitki neka se vraka i na vas na mene vaj mi e treti :D
Инаку... са паре го плати, сите не држиш во неизвесност... :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom