Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ахаммм, тука цепате сами :) неам појма од бетинг а не ни пратам шо се дешава по спортов така да сум теле за таа работа :)
ни јас незнма си се мамам ама на среќа се прајт некој денар
 

DayAn

DayAn
Член од
4 февруари 2010
Мислења
43
Поени од реакции
0
Абе Џое шо се дешава со ВК овај пат??? Имам 12 покани овој пат ама некако не ми стои на веродостојно како минатите пати. Имаш некои информации дане случајно е некоја заебанција сега???
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
Кажете вие кој се подобри слушалици да си нарачам пошо толку чергата овај пат :)
DEOS Solid Metal - Black или DEOS Silicone Earphone Cover - Black ??
не се слушалки тоа, тоа е само тоа што стое одпозади на слушалките во боја што е
 

DayAn

DayAn
Член од
4 февруари 2010
Мислења
43
Поени од реакции
0
не се слушалки тоа, тоа е само тоа што стое одпозади на слушалките во боја што е
Аууууу хахахаха, е ај де шо да нарачам за 300ptz, мајца ако не а, или од мајцата само ракавите дане ги праќаат, хахахаха... Фала D-wade на информацијата...
 
T

Tetro

Гостин
Мислам дека ќе има на локерз за помалку од 10 минути:vozbud:
 

DayAn

DayAn
Член од
4 февруари 2010
Мислења
43
Поени од реакции
0
T

Tetro

Гостин
Ништо а???

Ова го најдов по нет али незнам колку е веродостојно http://lockerzshare.in/giftcountdown/ валјда е некоја предикција али могуче е да го отворат за 1 саат :)
а ова, го виде?
Security Update: Please read the following in order to protect your own privacy and the security of your Lockerz account.
1. Lockerz will never send you an email asking you to login to verify your account.
2. Links to Lockerz will always begin with www.lockerz.com or ptzplace.lockerz.com. Check the URL in your browser before you enter any information.
3. Lockerz will never ask you for your account password, ever!
4. Never share your account with anyone. You are responsible for your account's activities.
 
T

Tetro

Гостин
Знам знам го рочита али валјда не е ништо опасно пошо нема брат логин на ова само некојси тајмери валјда се само предпоставки
и има "остај мејл за инвајт тука" гледам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom