Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
1 февруари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
Ќе пробам ќе земам фејсбук купон 70-100 долари продаваат за 3-5 долари и ќе пробам да го рекламирам линков преку фејсбук...сега пробав отворив ваква кампања првото нешто што морам да знам е дали воопшто прифаќаат да рекламираш вакви работи. Има некој искуство со рекламирање на фејсбук + vk?



Каде се внесува на која адреса да ти стигне, откако ќе добиеш те прашуваат за адреса или?
После потполнуваш податоци кога ке заврши ти не се секирај само добиј за стигнување ке дојде :):pos2:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
нешо начул брат ми од другар му, од богзнае каде (знам каква е работава) дека утре имало големи шанси за ристок, на валентајнс...
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
нешо начул брат ми од другар му, од богзнае каде (знам каква е работава) дека утре имало големи шанси за ристок, на валентајнс...
МОЖИ бидејте на локерз и одма пријавете ако веќе има ок?:duel:
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
После потполнуваш податоци кога ке заврши ти не се секирај само добиј за стигнување ке дојде :):pos2:
Пробав да видам дали Фејсбук прифаќа реферал линкови и прифаќаат. Него потрошив за џабе 2 долари...60.000 views и НИЕДЕН не кликна? Изгледа нашиве имуни се на реклами за VK веќе лол

KaiTekk напиша:
Пробав да видам дали Фејсбук прифаќа реферал линкови и прифаќаат. Него потрошив за џабе 2 долари...60.000 views и НИЕДЕН не кликна? Изгледа нашиве имуни се на реклами за VK веќе лол
P.S. Ова видов срање изгледа гледам првиот не е многу далеку лесно можете да го стигнете еве ви некои идеи:

Фејсбук ваучери на digital point форумот има за ефтини цени и научете како да тестирате разни верзии на реклами, никој нема да кликне ако рекламата е: Регистрирај се на VK него напрајте вака: Добиј бесплатен iPod Nano и доле...се што треба да направиш е да се регистрирај и оставиш слика и училиште.

Мирц e-whoring...има доста очајни машки на мирц што ќе направат буквално се ако видат слика од женско и женски ник така што искористете го ова мудро...на крај кога зборите со нив сите на крај бараат МСН и можете да им кажете нешто ко...користам вк регистрирај се за да ми го видиш профилот иди тука и после ќе им го видите профилот и кажете им, адни слика, школо итн.

Истото и со скајп, мсн ако најдете листа од јузернејмс, женски ник и слика прават чуда :pos2:

Фејсбук група (гледам повеќето од вас го прават ова :pos2:), само глејте маскирајте тоа линковите со bit.ly ili tinyurl не ги праќајте директно може да станете сумничави.

Ако го правам ова 3-4 дена по 2-3 саата веројатно ќе го стигнам типон на прво место али пак...ме накурчија со многуте услови + не гарантираат ништо дека ќе стигне. Така што за тој што сака да добие iPod слободно има 402340230423 можности :vozbud:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.673
Поени од реакции
29.234
Ај нека ми помогне мене некој да му пратам покана
(пишете на пп)
 
Член од
14 февруари 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Епа вака, сега подетално ке ви објаснам како овој бот работи.

Овoj бот ви овозможува да ja поканите вашата e-mail листа на Lozkerz, тој е автоматизиран и праќа покани 90 во минута! Тој може да биде минимизиран во tray, па тоа не ja прекинува вашата работа. Едноставно вметнете ја вашата e-mail листа. Txt file, влезете во вашиот Locкerz ако веќе не сте пријавен преку Колачињата (Cookies), одете на invite/connect страница (како што е прикажано на екранот) и кликнете на Start, минимизирајте го и гледајте како поканува: D

http://adf.ly/1IgO <---- слика од Invite bot
http://adf.ly/1INX <---- линк за download
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
и што ако ги прате, никој нема да прифане... ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom