Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

The Healer

Исцелителот
Член од
19 февруари 2009
Мислења
139
Поени од реакции
7
Да не имате информации како ќе биде наредниов ресток? Пошто како што ми кажуваа минатиов бил само паричен, а?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Дојде мајцата, после 100 години :smee:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617

ArsVivendi

самовработена невработена
Член од
15 април 2007
Мислења
603
Поени од реакции
31
Ако ми стигне пораката на телефон, и ако го фатам ристокот, се мислам меѓу неколку работи ако бидам доволно брза. Имам доволно поени за да изберам меѓу iPod Touch new 8 gb, new iPod nano, Wii, PSP bundle Ratchel and Clark мислам беше и уште нешто од електроника. Мислев да си нарачам од Ray Ban наочарите што ги имаа но ќе ги нема овој ристок :toe:
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
Ќе пробам ќе земам фејсбук купон 70-100 долари продаваат за 3-5 долари и ќе пробам да го рекламирам линков преку фејсбук...сега пробав отворив ваква кампања првото нешто што морам да знам е дали воопшто прифаќаат да рекламираш вакви работи. Има некој искуство со рекламирање на фејсбук + vk?

јас ги сам правев на мене и на брат ми и ми стигнаа вчера два не мора да веруваш стварно многу брзо стигнаа немора да верувате јас го огласив едниот на продажба веќе :)
EDIT: не се замрајте многу и вчера и денес банираа доста а ке има уште до крај така да и со 30 земате ајпод секако :)
Каде се внесува на која адреса да ти стигне, откако ќе добиеш те прашуваат за адреса или?
 
Е

експерт

Гостин
Ќе пробам ќе земам фејсбук купон 70-100 долари продаваат за 3-5 долари и ќе пробам да го рекламирам линков преку фејсбук...сега пробав отворив ваква кампања првото нешто што морам да знам е дали воопшто прифаќаат да рекламираш вакви работи. Има некој искуство со рекламирање на фејсбук + vk?



Каде се внесува на која адреса да ти стигне, откако ќе добиеш те прашуваат за адреса или?
ke potrosis 100 dolari i trud za nesto sto nema da ti pristigne. podobro kupi si
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Абе, да ве прашам нешо, ми стигна порака за маичката од 15ти јануари.
И уште не е стигната?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Мене мајцата ми стигна денеска а сум З мембер од Ноември
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
А има некое известување дали е пратена да знаеш или не?
Има бе како не во месец Деќемви ми пратија е-маил дека маицата е на пат и да ја очекувам за 2-3 недели.
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Има бе како не во месец Деќемви ми пратија е-маил дека маицата е на пат и да ја очекувам за 2-3 недели.
Јас од 15 октомври сум З-листер и уште ни порака ни маица:tapp::toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom