Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
16 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
9
Луѓе кажете кое време е рестокот писува на 15 овој месец во 6 pm EDT некое си време по нивно наше се знае, мене не ме бидува со конвертирање на времиња :toe::toe::toe:

најдов некој си конвертор но не знам дали е валидно ова што го добив ве молам кажете ако нешто не е точно

06:00:00 p.m. Saturday November 14, 2009 in EST5EDT converts to
12:00:00 Midnight Saturday November 14, 2009 in Europe/Vienna
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Ве молам регистрирајте се на сајтов http://vk.com/reg56430552


и помогнете ми да соберам што повеќе friends. Сајтов е нешто слично како фејсбук и има се’ повеќе корисници (моментално околу 50 милиони). Можеш да прикачуваш песни, да слушаш песни (ги има премногу) директно од интернет, да ги симнуваш, клипови да прикачуваш итн...
Ми требаат што повеќе да соберам покани, бидејќи тие што ќе поканат најмногу пријатели добиваат iPod за награда. После регистрирањето може и вие да учествувате во натпреварот.
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
9
Ве молам регистрирајте се на сајтов http://vk.com/reg56430552


и помогнете ми да соберам што повеќе friends. Сајтов е нешто слично како фејсбук и има се’ повеќе корисници (моментално околу 50 милиони). Можеш да прикачуваш песни, да слушаш песни (ги има премногу) директно од интернет, да ги симнуваш, клипови да прикачуваш итн...
Ми требаат што повеќе да соберам покани, бидејќи тие што ќе поканат најмногу пријатели добиваат iPod за награда. После регистрирањето може и вие да учествувате во натпреварот.

IZVINI no kolku sto znam nekako greska si so postov.....
Znam za stranata i vazi do 18-ti
hahaha taka da te molam editiraj go i prefrli go ili nekoj drug:jaj:
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
еве ви еден добар сајт со кој за неколку минути ќе добиете покана за lockerz!!!
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.581
Поени од реакции
52.411
Луѓе кажете кое време е рестокот писува на 15 овој месец во 6 pm EDT некое си време по нивно наше се знае, мене не ме бидува со конвертирање на времиња :toe::toe::toe:

најдов некој си конвертор но не знам дали е валидно ова што го добив ве молам кажете ако нешто не е точно

06:00:00 p.m. Saturday November 14, 2009 in EST5EDT converts to
12:00:00 Midnight Saturday November 14, 2009 in Europe/Vienna

Од кај ти е информацијава дека на 15 ноември ќе има ресток?
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
нема веза ни луѓето од лоцнерз не знаат кога ќе биде рестокот точно, ќе бидат злистерите известени по имеил неколку часа пред рестокот :salut:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.581
Поени од реакции
52.411
Еве ми стигна скинот за ајфонот. Го птратиле на 30.10, а ми стигна на 13.11.
Неможев да ја аплоудирам сликата. Еве ви вака.
 

Attachments

Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
kako da se registiram na stranava,i dali trebit nonstop da imam net sekoj mesec da klavam i za eden mesec trebit da se naprat 150 poeni ili za kolku sakam jas meseci.


I DALI SE PLAJKAT NESTO>
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.581
Поени од реакции
52.411
kako da se registiram na stranava,i dali trebit nonstop da imam net sekoj mesec da klavam i za eden mesec trebit da se naprat 150 poeni ili za kolku sakam jas meseci.


I DALI SE PLAJKAT NESTO>
За регистрација, прати ми го твојот меил по пп и ќе ти пратам покана. Поени се добиваат со логирање (еднаш дневно), поканување пријатели и со одговарање прашања на кои треба да дадеш твое мислење. Не си обврзан да направиш некоја количина поени за еден месец. Се логираш, одговараш на прашање и добиваш поени.
За логирање добиваш 2 поени и за одговорено прашање исто 2 поени. Добиваш и 2 поени ако некој се регистрира со твоја покана. Кога ќе имаш 20 регистрирани со твоја покана, стануваш Z-List Member и добиваш бесплатна маица, и плус добиваш по 4 поени наместо 2.
Не се плаќа ништо.
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
Ја имам 6 френдс ова чудово ми вика 3
Ај некој со вишак поени нека ми купи wii!!
XD
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Ја имам 6 френдс ова чудово ми вика 3
Ај некој со вишак поени нека ми купи wii!!
XD
баг е тоа..ќе го средат...ако не го средат набрзо, пиши им на сапорт, ке ти ги вратат со екстра 25 ради неугодности :)
 
Член од
10 февруари 2006
Мислења
358
Поени од реакции
8
мене ми должат 8 поени, како да им пишам?
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Неможам да се логирам пасвордот сум го заборавил, а некаков ерор ми дава кога пробувам да ми пратат нов.

Му се десило на некој?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.581
Поени од реакции
52.411
мене ми должат 8 поени, како да им пишам?
Кажи им го проблемот. На пример не добивам поени при логирање веќе 2 дена, и имам 8 поени помалце одколку што треба да имам. И види што ќе ти одговорат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom