Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
тенкју:)
Не си знам зип код бе алоо:kesa::kesa:
иначе дознав дека ми е 1000 за лисичево
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.711
Поени од реакции
52.642
Your Z-List T-Shirt Is On Its Way‏
Dear Lockerz Member:

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who have discovered Lockerz very early. For that, you get lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.


We are writing to tell you that your Lockerz Z-List T-shirt was shipped on 27-Oct. If you have already received your Z-List T-shirt, please ignore this email.


If you have not received your Z-List T-shirt, you will receive it soon. If you live in the US, you should receive your Z-List T-shirt within two weeks of the day it was shipped. If you live outside the US, you should receive your Z-List T-shirt within four weeks of the day it was shipped.

Please note, there are no tracking numbers. This is the only email you will receive from Lockerz about your Z-List T-shirt.



Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-list status. Keep earning PTZ so that you're ready to redeem when we re-launch PTZ Place later this month.



Sincerely,

The Lockerz Crew


Lockerz is not responsible for shirts that might be sent to addresses that were not accurately provided to Lockerz. Lockerz is not responsible for shirts sent to non-US addresses that, in very rare instances, might get held up at customs.
Ај да се надеваме дека добро ке оди од сега.
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
изненадување ќе биде следниот ресток ќе кажат неколку часа пред да биде и ке биде само за з-листерите :helou:
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.071
Поени од реакции
1.332
Денеска ми стигна скинот за Ајфон :vozbud:
Еве слика


Инаку дај кога ќе биде ресток кажете тука.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.731
Поени од реакции
11.185
Ме интересира една работа...нарачав апарат canon, арно ама во потврдата што ми ја испратија на меил, пишува PRINT THIS RECEIPT AND BRING IT
TO THE EVENT. ONLY ONE COPY OF
THE RECEIPT CAN BE USED.

Ова не ми е јасно, може помош? Од кај знаат кај да пратат и слично? Или може се оставаше адреса на почетокот, стварно поима немам...

Поздрав
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
абе ти да не си ја нарачал таа камерата што е 10 поени ??? хахах тоа е само за америка и канада ....хD
туку луге дај стварно казете коа ке биде рестокот тој тајниот мислам....
а тој на 15 ко што израчунав е во 11 по нашее време :) ???? точно ?? или мозе грешам???
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
А колку разлика сме со нив во времето?
 

bdz

Член од
9 ноември 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
i Kako se pravat poeni? se sekjavam imase igra koga se sobiraa a sea ? samo so odgovor na praasanjeto?
 
Член од
30 септември 2009
Мислења
79
Поени од реакции
6
i Kako se pravat poeni? se sekjavam imase igra koga se sobiraa a sea ? samo so odgovor na praasanjeto?

Да сега е само на одговор на прашањето..

Инаку ако адресата ми е Кирил и Методиј 21 треба да напишам Kiril i Metodij 21 или Kiril and Metodij 21 или сосем трето??
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.071
Поени од реакции
1.332
За сите тие што сакаат покана нека ми пишат Пп и ќе им испратам.Инаку адресите се пишуваат на Латиница
 
Член од
10 февруари 2006
Мислења
358
Поени од реакции
8
Исто и јас праќам покани, кој сака нека пише ЛП
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
сите праќат покани.....:vozbud::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom