Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Колку паметно, сите ги изгледаа видеата пред наптреварот и сега е жустро. Секако јас не гледав видеа па имам едно 400 поени сега од гледајне. :smee:
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
ја немам ни едно видео изгледано до сеа :pos2:
 

The Healer

Исцелителот
Член од
19 февруари 2009
Мислења
139
Поени од реакции
7
Офф... Не го пратам баш муабетов, мислам дека локерз се прави MCDonalds-type Капиталисти. Се прават добри и ефикасни, а уствари не знам колку вреди сето тоа. Јас добив само маица и iPhonе скин и навистина има луѓе кои добиле и iPod - и, ваучери, пари, буриња и термоси и сè, ама не знам баш ако се направи пресметка за тоа колку луѓе добиле, а колку труд вложивме, дали ќе испадне дека се исплати. А може и тоа им е фората... Само да делуваат дека се добри... Не знам... Уште некое време и планирам да ја оставам странава... Не ми изгледа дека вреди за времето... Поздрав!

П.С. Пошто мислам дека цело време има такви луѓе што прашуваат „Даваат ли награди? Даваат ли награди?“, одговорот е „да“. :)
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
не можам да ги гледам видеата бе луѓе како ги гледате вие :/ сменив и днс и се...

имам макс адсл
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
не можам да ги гледам видеата бе луѓе како ги гледате вие :/ сменив и днс и се...

имам макс адсл
Незнам цело време се гледаат кај мене видеата без ДНС да сменам и кога беше натпреварот и сега,ако не веруваш Add me Па ќе ти дадам ремоут.
Иначе имам интернет од кабелскиот оператор во ресен Канал 16
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
Незнам цело време се гледаат кај мене видеата без ДНС да сменам и кога беше натпреварот и сега,ако не веруваш Add me Па ќе ти дадам ремоут.
Иначе имам интернет од кабелскиот оператор во ресен Канал 16
нема веза, верувам ти и тука кај братучедка ми се гледаат има интернет од телекабел
најверојатно до интернетот е....
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
нема веза, верувам ти и тука кај братучедка ми се гледаат има интернет од телекабел
најверојатно до интернетот е....
A како сте со проксито се менува ип-то или не?кај нас се менува на секое disconect/connect?
 

ArsVivendi

самовработена невработена
Член од
15 април 2007
Мислења
603
Поени од реакции
31
јејеје си фатив 250к на Челзи:vozbud:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
За колку време рековте стигвит маица од бетерз
 
Член од
3 март 2010
Мислења
638
Поени од реакции
369
ne znam kolku vredi da gubis vreme za betterz i lockerz so vk najmnogu se isplakja samo so za vk treba carina da platis a za lockerz ne trebalo mislam mora nekoja muchka da se praj za vk mn se 3000 za ipod

zaebavat lockerz za logiranje nikogas ne davat poeni i klipoj gledav pak ne dadoja pederi

ako znaj nekoj za lockerz dali mora tocno da gi odgovaras prasanjata i so treba da se napraj za da se gledat videata
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
ne znam kolku vredi da gubis vreme za betterz i lockerz so vk najmnogu se isplakja samo so za vk treba carina da platis a za lockerz ne trebalo mislam mora nekoja muchka da se praj za vk mn se 3000 za ipod

zaebavat lockerz za logiranje nikogas ne davat poeni i klipoj gledav pak ne dadoja pederi

ako znaj nekoj za lockerz dali mora tocno da gi odgovaras prasanjata i so treba da se napraj za da se gledat videata
како бе луѓе ништо не ви е во ред вас се си е во ред којзнае што е кај вас
 
Член од
3 март 2010
Мислења
638
Поени од реакции
369
dobro smenav dns i rabotat klipojte e sega imav polno prasanja za odgovaranje i samo za dve mi dade poeni pa prasanjeto e dali maksimum mozis da odgovoris 2 prasanja za poeni na den
 

Kajgana Shop

На врв Bottom