League of Legends

E

Epsilon

Гостин
Да две страни имам само дали руне се добиваат само со купување или има и друг начин?
Со купување и собирај пари, барем дури да кренеш 30ти левел, после купи рунина. И би ти препорачал повеќе гледај да научиш помалку херои ама да ги знаеш, и парите да ги трошиш на квалитетни руни.
 

RadE_Strongest

Field Marshal
Член од
31 март 2009
Мислења
654
Поени од реакции
329
дајте некој нека ми го купи на еу вест акаунтот ми стои така не го играм, ајде 1000це ми треба за виски пари неам, не заеубавам , мртов сериозен сум :D и во живо трансакција ако треба!

едит1: може и замена за флаша виски (не отворена) во иста противредност
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
od 3ta sezona sum chal u tt, minatata sezona fanav challenger jacket ne igram ama bas edna godina asalno a u forma da se vratam mi treba 1 2 nedeli.
http://imgur.com/a/s5M2r http://imgur.com/nXIK1fp

dobro luge zaso flajmate zaso se smarate, league e za da prosperiras kako individua da napreduvas so skills. Samo gledajte gi svoite greski i odluki, napreduvajte samo za sebe ne zaradi drugite.
Ako moze da pomognam prasajte denovive sum na rabota ama mozam da pisam od tamu.
Dobri linkovi da naucite poeke se "pro builds" "champion gg" ili na "op gg" meta pickovi itemisation i takvi stvari, i na youtube moze mn da naucite ako go pisete herojot i top playeri so se u league posebno korejcite vidite od SKT rousterot.

Srekna nova se najubavo i mn sreka u sve a posebno u league :P
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Играте ова ARAM? Интересно ми изгледа 7-3 имам скор за сега
 
Член од
15 јули 2016
Мислења
51
Поени од реакции
19
Free champs за оваа недела се
Corki, Janna, Taric, Kalista, Lissandra, Kindred, Nocturne, Rumble, Shen, Zilean.
хм интересно, ќе има многу џангл играње оваа недела, а и Џана планирав да ја купувам, иако не сум голем фан на сапорт позицијата, некако интересна ми е за играње, па ете ми се укажа прилика да ја пробам.
 
H

HoT IcE

Гостин
Дечки не знам дали користите MKJOGO, она програмче за скинови али ако користите бришете го. Денеска банираа една другарка ради тоа, прво и пуштиле warning на мејл ама оваа не видела и си продужила со и лапај си перма.

Иначе играв од кај брат ми кој е бронзе 5 и сум умрел од смеење какви ликови има во тоа ело. Играше еден лик АП Мундо на мид и ги згази сам, не знам како.
 
E

Epsilon

Гостин
Дечки не знам дали користите MKJOGO, она програмче за скинови али ако користите бришете го. Денеска банираа една другарка ради тоа, прво и пуштиле warning на мејл ама оваа не видела и си продужила со и лапај си перма.

Иначе играв од кај брат ми кој е бронзе 5 и сум умрел од смеење какви ликови има во тоа ело. Играше еден лик АП Мундо на мид и ги згази сам, не знам како.
Мене најјако ело ми е голд, пошто игра канцерогени херои и ако го утепаат во првите пет минути 2 пати, вика ГГ и афк оди. :(
 

RadE_Strongest

Field Marshal
Член од
31 март 2009
Мислења
654
Поени од реакции
329
дајте некој нека ми го купи на еу вест акаунтот ми стои така не го играм, ајде 1000це ми треба за виски пари неам, не заеубавам , мртов сериозен сум :D и во живо трансакција ако треба!

едит1: може и замена за флаша виски (не отворена) во иста противредност
bump :)
 
H

HoT IcE

Гостин
Ја сум пријатно изненаден од EUWest. Играм од еден акаунт ранкед и општо за играње е многу подобро од ЕУНЕ, многу помалце тролови и флејмање има. Мислев мит е.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Јас имам на north america и EUNE и на америчкиот кога играм на ARAM ко ботови да играат. Без проблем победувам без да се помачам и тоа прв сум. Но на стандардот многу потешко е. На другиов пак обратно е.
 
H

HoT IcE

Гостин
хахаха :D
Може и ја ќе се најдам со вас, ме стави силвер 2 :( Али добро е, 3-7 завршив промо :нинџ:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom