LCD телевизори

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.439
Поени од реакции
1.806
4-5 godini koristam ST televizor od 32 inci i sum zadovolen. Gledam setec imaat eftini ST televizori od okolu 40 inci. Dali nekoj ima iskustvo so vakov? Ne mi se potrebni nekoi napredni opcii, samo da ima dobra slika na televizija.
Абе друже, коа веќе сакаш ST, земи си 4К резолуција пошо веќе има ногу 4К материјал за гледање. Гледам има 4К и тоа 44 инќа за 17 банки. Ако можеш да исмузеш од негде уше 4 банки ем ке имаш голем ТВ. Или разгледај подобрпо на страната мош да има и поефтин, помал 4К ТВ. Важно гледај да е 4К.
 
На врв Bottom