La Liga Santander 2023/24

Шампион?

  • Барселона

  • Реал Мадрид

  • Атлетико Мадрид

  • Реал Социедад

  • Виљареал

  • Реал Бетис

  • зошто не сопрев после Атлетико?


Резултатите може да се погледнат само после гласање.

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.879
Поени од реакции
24.419
Најлегендарниот член!
Прејако ми е како почнува културно, невино и искрено, проследено со зборови од типот на "здраво господине" и "ги гледаме вашите пишувања и имаме забелешки" за од еднаш од нигде никаде да експлодира и ескалира со брзина на светлината хахахахха.

Screenshot 2024-05-10 201612.png
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.352
Поени од реакции
16.960
Навивачите на Реал моментално со се Флорентино

E7_umvdWYAMAxBH.jpg
 
Член од
23 март 2017
Мислења
324
Поени од реакции
543
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.739
Поени од реакции
18.307
But he didn’t say where he was going?!
Јас никаде не слушнав дека ќе иде у реал, барем тој тоа официјално го нема кажано….
Сигурно у Јунајтед ќе иде чим се облекол цел у црвено.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
864
Поени од реакции
1.791
Во моиве 15 години пратење фудбал и класика препуцавање за фудбалски мислења јас еднаш во животов неам чуено за Филе.

Мислам дека ликов има диплома за блага ретардација и никој нормален не пробува да се асоцира со него за било какво мислење.

Чист доказ дека баграва што го става тука се постара генерација и освен петардосиве од фан клуб Среал никој друг не му се замара на ликов.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.739
Поени од реакции
18.307
Ај за Вини утврдивме циган е и провокатор е. Али дететво што игра прљаво и вака прославува?


Како ќе биде примена прославава на Ванда Метрополитано, на Местаља и на Спотифај?
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.247
Поени од реакции
6.821
Ај за Вини утврдивме циган е и провокатор е. Али дететво што игра прљаво и вака прославува?


Како ќе биде примена прославава на Ванда Метрополитано, на Местаља и на Спотифај?
Си го докажува само потеклото и е горд на истото, ќе нема потреба да се лути ако му скандираат мајмунски крици :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom