La Liga Santander 2023/24

Шампион?

  • Барселона

  • Реал Мадрид

  • Атлетико Мадрид

  • Реал Социедад

  • Виљареал

  • Реал Бетис

  • зошто не сопрев после Атлетико?


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
7 август 2011
Мислења
871
Поени од реакции
1.807

"La Nueva Era"

Прегледај го приврзокот 416734
Ви го земаа супер купот и лигата таа година ама битно ти стави изјава од ланска сезона со резултати од оваа.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.480
Поени од реакции
13.984
Ви го земаа супер купот и лигата таа година ама битно ти стави изјава од ланска сезона со резултати од оваа.
Значи новата ера на Барса траеше една сезона :LOL:
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
15.519
Поени од реакции
17.181
Вака така Чоло пак се дочепа до ЛШ.
За наредна сезона газдите ќе речат, не ни требаат засилувања, имаме екипа за 4 место
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.299
Поени од реакции
2.045
Си го докажува само потеклото и е горд на истото, ќе нема потреба да се лути ако му скандираат мајмунски крици :toe:
Никаков проблем нема да има малиов Пеле. Сите коцки му се наместени за да биде најдобар. Криците задржете си ги за ретардираниот Вини Џуниор.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.300
Поени од реакции
29.351
Ај за Вини утврдивме циган е и провокатор е. Али дететво што игра прљаво и вака прославува?


Како ќе биде примена прославава на Ванда Метрополитано, на Местаља и на Спотифај?
Имено на натпреварот бил навредуван со зборовите мајмун, горило и сл...наместо да плака како Вини им даде гол и си прослави така.
Автоматски споено мислење:

Во моиве 15 години пратење фудбал и класика препуцавање за фудбалски мислења јас еднаш во животов неам чуено за Филе.

Мислам дека ликов има диплома за блага ретардација и никој нормален не пробува да се асоцира со него за било какво мислење.

Чист доказ дека баграва што го става тука се постара генерација и освен петардосиве од фан клуб Среал никој друг не му се замара на ликов.
Како немаш чуено за гуруто на фановите на Барселона во Македонија, нивниот спиритуален лидер и најголемиот Аргентинец во Македонија.
Баш тоа време беше нај активен на тв со неговата емисија топки.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.750
Поени од реакции
9.909
Имено на натпреварот бил навредуван со зборовите мајмун, горило и сл...наместо да плака како Вини им даде гол и си прослави така.
Автоматски споено мислење:


Како немаш чуено за гуруто на фановите на Барселона во Македонија, нивниот спиритуален лидер и најголемиот Аргентинец во Македонија.
Баш тоа време беше нај активен на тв со неговата емисија топки.
Имаш ти чуено ама недочуено, за Лацио беше Филе Топки.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.300
Поени од реакции
29.351
Имаш ти чуено ама недочуено, за Лацио беше Филе Топки.
Точно така во право си, знаев дека нешто ми бега од мисла ама не ми текна у моментот. После стана фан на Меси и Барса.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
871
Поени од реакции
1.807
Како немаш чуено за гуруто на фановите на Барселона во Македонија, нивниот спиритуален лидер и најголемиот Аргентинец во Македонија.
Баш тоа време беше нај активен на тв со неговата емисија топки.
Јас го знам од што водеше некоја си емисија порано, му неам обратено многу пажња. Се гледа дека има некоја врста на аутизам и незнае што збори.

Муабетот ми беше дека имам точно 0 ситуации, абе апсолутно никој и никаде од толку многу фудбалски фанатици и петарди не ми извадил муабет за Филе и колку е он уствари исчадена жижица во тоа мозокот. Само овде на форумов се збори, незнам кој точно го смета ликов за фудбалски новинар.:confused:
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.088
Поени од реакции
2.441
Јас го знам од што водеше некоја си емисија порано, му неам обратено многу пажња. Се гледа дека има некоја врста на аутизам и незнае што збори.

Муабетот ми беше дека имам точно 0 ситуации, абе апсолутно никој и никаде од толку многу фудбалски фанатици и петарди не ми извадил муабет за Филе и колку е он уствари исчадена жижица во тоа мозокот. Само овде на форумов се збори, незнам кој точно го смета ликов за фудбалски новинар.:confused:
А знаеш дека ќеркичката му се вика Аргентина, а синчињата Лео по Меси и Марио по Марио Кемпес :D
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.780
Поени од реакции
18.388
И што е бламот дај појасни? Дека имало 3 ца фанови на Атлетико у публика со нивни бои и не изеле ќотек или дека ги тргнале од сликата со фотошоп?

Плус го постира фан на Барса чиј стадион беше окупиран од фанови на Ајнтрахт. :icon_lol:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.519
Поени од реакции
17.181
И што е бламот дај појасни? Дека имало 3 ца фанови на Атлетико у публика со нивни бои и не изеле ќотек или дека ги тргнале од сликата со фотошоп?

Плус го постира фан на Барса чиј стадион беше окупиран од фанови на Ајнтрахт. :icon_lol:
Дека сликата е едитирана и дупликати се тие шо ги гледаш :D
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.918
Поени од реакции
24.544
Дека сликата е едитирана и дупликати се тие шо ги гледаш :D
@Џонтра Волта беше на прославата, нека каже он дали и колку луѓе имало.

Да, убаво прочитавте, реномираните интераши @Stefan-kobe и @Џонтра Волта длабоко во себе се за Реал Мадрид. Едниот беше на Ел Класикп, другиот на прослава на титула.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom