La Liga Santander 2023/24

Шампион?

  • Барселона

  • Реал Мадрид

  • Атлетико Мадрид

  • Реал Социедад

  • Виљареал

  • Реал Бетис

  • зошто не сопрев после Атлетико?


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
7 август 2011
Мислења
841
Поени од реакции
1.742
За какво однесување збораш бе алоо, види си ги досетките како прво и основно.
Тој ќе ми кажел ела у гаќи, ако му ја врзам една :pos:
Ти си Андре Онана на форумов, чиста утка.

Затоа и темава е најумрената тема што постои во подфорум фудбал. Проклет да е денот кога си загледала фудбал.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.082
Поени од реакции
16.452
Ти си Андре Онана на форумов, чиста утка.

Затоа и темава е најумрената тема што постои во подфорум фудбал. Проклет да е денот кога си загледала фудбал.
Јас ко загледав фудбал ти уште за цицка кај мајкати се држеше
Автоматски споено мислење:

Пахахаххахах
Шо одбрана е оваа бе, цело време вишок излегуваат Реал напред
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.912
Поени од реакции
35.219
2.30 за Реал, на шо дрога беа букмејкерите еден Бог знае. :pos:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.082
Поени од реакции
16.452
Винициус против Атлетико не се виде ама затоа денес надохнади.
Ништо пуштајте ракометот се виде од Ел Класико :D
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.560
Поени од реакции
80.984
Ако Реал не ја крене ручната, ќе јадат Барса едно 5-6 комада
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.082
Поени од реакции
16.452
Ама ги измочаа, како со Алмерија да играат.
Јас па се надевав да ги изморат тие со одење ги испогазија
 
Член од
14 август 2022
Мислења
614
Поени од реакции
633
На Барса очајно им фали Супер Лига за да донесат едно 11 играчи и нов тренер за да бидат конкуретни на Реал.:LOL:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.082
Поени од реакции
16.452
Кога вие не можете :icon_lol:
Искрено гледано, Атлетико е единствената екипа шо му парираше на Реал оваа сезона :toe:
Автоматски споено мислење:

Чави вика доминирале ама топката не сакаше да влези :pos:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom