La Liga Santander 2023/24

Шампион?

  • Барселона

  • Реал Мадрид

  • Атлетико Мадрид

  • Реал Социедад

  • Виљареал

  • Реал Бетис

  • зошто не сопрев после Атлетико?


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
5 март 2018
Мислења
15.721
Поени од реакции
17.529
Не можам од твитер да споделам линк
Тројца навивачи се осудени по 8 месеци затворска казна поради расистички навреди кон Винициус.
Прв пат ваква постапка за расизам :icon_lol:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.721
Поени од реакции
17.529
Прво решите го Каталонското дерби после гледајте надвор, ве здробија.
Ке му го собериме на Гирона Довбик сега ќе нема кој да ги полни :pipi:
Ќе му одмалиме де
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.721
Поени од реакции
17.529
Ѓупци, во Македонија ќе воведат побрзо гол линија технологија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom