Kurtlar Vadisi - Долина на волците

Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
А кој гласови ги глуми Дац?
--- надополнето: 12 јануари 2012 во 23:40 ---
Ја имам ОБН ама не е тоа тоа, што знам навикнавме на нашки да слушаме, и добро што е така турскиов антипатичен многу ми е.:D
 

Плавиот^

London is blue!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
930
Поени од реакции
1.462
А кој гласови ги глуми Дац?
--- надополнето: 12 јануари 2012 во 23:40 ---
Ја имам ОБН ама не е тоа тоа, што знам навикнавме на нашки да слушаме, и добро што е така турскиов антипатичен многу ми е.:D
Џахид, Ерсој, Давуд, оној со белана коса од советот, у моментов тие ми текнуваат, ги има поише.

Fuck it :mad:
@ THE BLUE ONE Ја немам програмата , со кеф ќе гледав:tapp:
ПС. ако има онлајн негде да се гледа таа програма како што има за max tv во живо..?
Би ти бил благодарен ако најдиш такво линкче ,ако нема здравје госпо ќе си продолжам на ШИТЕЛ да гледам ...
Незнам тоа, ама сите епизоди што одат на ОБН ги аплоудираат. Пиши dolina vukova zaseda epizoda таа и таа и ќе најдеш нешто :)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Џахид, Ерсој, Давуд, оној со белана коса од советот, у моментов тие ми текнуваат, ги има поише.



Незнам тоа, ама сите епизоди што одат на ОБН ги аплоудираат. Пиши dolina vukova epizoda таа и таа и ќе најдеш нешто :)
Најдов веќе ќе симнам сеа и ќе си глеам онлајн , не го жалам нетов , негооо кое време ја емитуваат серијава?
--- надополнето: 13 јануари 2012 во 00:01 ---
Џахид, Ерсој, Давуд, оној со белана коса од советот, у моментов тие ми текнуваат, ги има поише.



Незнам тоа, ама сите епизоди што одат на ОБН ги аплоудираат. Пиши dolina vukova zaseda epizoda таа и таа и ќе најдеш нешто :)
Сепак ова твоево ќе го користам! Ама тро назад се.... али ќе си почекам то е то ;)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.802
Јас на ОБН гледам кај 1 после полноќ
 
Член од
20 март 2008
Мислења
377
Поени од реакции
280
Најдов веќе ќе симнам сеа и ќе си глеам онлајн , не го жалам нетов , негооо кое време ја емитуваат серијава?
--- надополнето: 13 јануари 2012 во 00:01 ---
Цела серија ќе ја симнеш?
Од каде?
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.615
Поени од реакции
7.231
Оф топик: Македонскиот Полат :pos:

он: Таткото на Полат ќе го свиткаат ли?? Многу е доасден со тоа изреките:)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Вечерва беа на ниво .... (y)
Им дадов втора шанса и не ме разочараја :cool::pos:
Полат Алемдар му пушти душата се смири , но ко му рекоја дека со Унсал... си реков ќе здиви ...
Ама ропациве од Сител, однапред ја кажуваат наредната епизода.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.802

Kajgana Shop

На врв Bottom