Kurtlar Vadisi - Долина на волците

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Ама сакам онаа Лејла да ја свиткаат. Оток досаден :facepalm:
Јас попрво би рекол досаден е татко му на Полат, Омер :facepalm: штом почни да кажува приказки вртам канали едно 2-3 мин :D 2-3 вртења прам :icon_lol:
 
M

Moon Child

Гостин
Јас попрво би рекол досаден е татко му на Полат, Омер :facepalm: штом почни да кажува приказки вртам канали едно 2-3 мин :D 2-3 вртења прам :icon_lol:
Од него ми се сере, а оваа Лејла ме нервира онака, ме вади од патики. Се прави многу јака, а врска нема.
Инџи рулз :D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Од него ми се сере, а оваа Лејла ме нервира онака, ме вади од патики. Се прави многу јака, а врска нема.
Инџи рулз :D
Инџи паметна е и СИЛНА :icon_lol:
И мене помалце ова Лејла ме нервира,неколку пати му упропасти акции на Полат и сеа брзо на Мемати :icon_lol: (добро ова за Мемати не се важи,воедно и му го спаси животот)
Виде Заза прееска, со џебно ноженце закла се хахахах :pos:
 
A

apidrone

Гостин
На Лејла дечко и треба, некој добро да ја истресе... Еве обвинителов ја брка, па дај нека не се прави недодирљива :D
 

Плавиот^

London is blue!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
930
Поени од реакции
1.462
Ибрахим: Ти Заза ме сакаш ?
Заза: Да
Ибрахим: Па нели ти несакаш луѓе ?
Заза: Па несакам де , ти мечка си :pos::pos:
Ибрахим: Епа ај да направиш услуга на една мечка
Заза: Е да бе , неможам сеа мед да ти носам :cool::pos::pos::pos:

Каков ѕвер :) Инаку утре јака епизода ќе биде осеќам :sneaky:
 
M

Moon Child

Гостин
А ова што Полат се откажа од работата со Мемати и Абдулхеј е уствари пак некој план, или? :)
Инаку да, се согласувам дека на Лејла и треба маж, ама ми стои дека е затрескана по Полат, и тоа одамна :D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
А ова што Полат се откажа од работата со Мемати и Абдулхеј е уствари пак некој план, или? :)
Инаку да, се согласувам дека на Лејла и треба маж, ама ми стои дека е затрескана по Полат, и тоа одамна :D
Не, лут му е....
Мислам дека ги тестира колку можи да издржат без Полат :icon_mrgr:
Пошто двајцана тапчовци се.Ама вчера глупиве од Шител дадоја што ќе се случи денеска :mad:
Малце ко посмирен беше Полат кога разговараја со Мемати, ама сепак го избрка :pos:
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.615
Поени од реакции
7.231
Вечер ќе биде јако,Полат ќе го нападне пунктот на Ерсој, ќе ги пука од хеликоптер :pos:
 
V

Vollstandig

Гостин
Не го гледам филмов ама на мовие.мк го имаше долина на волците - палестина.
Го гледам, и типов што го викат полат, ми се чини дека е турска верзија на рамбо,болје да го крстеа Рамбазан.
Цела војска го пука типов едноставно има антигравитација за куршуми и со обичен пиштол успева да убие цел конвој војска, додека таа наоружана со артилерии динатими снајпери,а полат со еден пиштол убива све. Што е многу битно исто така, со еден куршум убива 3-ца, и никогаш не промашува, додека војската по дифолт знае да промаши. Исто, кога не е вооружен и нападнат знае со еден удар да му одземи калашот на некој војник и да убие цела сурија војска а сето тоа се случува додека цела војска го има на нишан, но сепак типот е струја и успева да ги убие.
Почнува да ме потсеќа на индиските боливудски невозможни филмови.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Не го гледам филмов ама на мовие.мк го имаше долина на волците - палестина.
Го гледам, и типов што го викат полат, ми се чини дека е турска верзија на рамбо,болје да го крстеа Рамбазан.
Цела војска го пука типов едноставно има антигравитација за куршуми и со обичен пиштол успева да убие цел конвој војска, додека таа наоружана со артилерии динатими снајпери,а полат со еден пиштол убива све. Што е многу битно исто така, со еден куршум убива 3-ца, и никогаш не промашува, додека војската по дифолт знае да промаши. Исто, кога не е вооружен и нападнат знае со еден удар да му одземи калашот на некој војник и да убие цела сурија војска а сето тоа се случува додека цела војска го има на нишан, но сепак типот е струја и успева да ги убие.
Почнува да ме потсеќа на индиските боливудски невозможни филмови.
Да,го делам истото мислење за филмот, во тој филм едноставно е IMMORTAL :icon_lol:
Ама да ја гледаш серијава, неколку пати беше тешко повреден, но сепак има животи ко на мачка (9) :icon_lol:
--- надополнето: 11 јануари 2012 во 15:30 ---
Не го гледам филмов ама на мовие.мк го имаше долина на волците - палестина.
Го гледам, и типов што го викат полат, ми се чини дека е турска верзија на рамбо,болје да го крстеа Рамбазан.
Цела војска го пука типов едноставно има антигравитација за куршуми и со обичен пиштол успева да убие цел конвој војска, додека таа наоружана со артилерии динатими снајпери,а полат со еден пиштол убива све. Што е многу битно исто така, со еден куршум убива 3-ца, и никогаш не промашува, додека војската по дифолт знае да промаши. Исто, кога не е вооружен и нападнат знае со еден удар да му одземи калашот на некој војник и да убие цела сурија војска а сето тоа се случува додека цела војска го има на нишан, но сепак типот е струја и успева да ги убие.
Почнува да ме потсеќа на индиските боливудски невозможни филмови.
Исто така би ти го препорачал да го гледаш филмот GLADIO, пореален е за разлика од овај Палестина
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Серијата е каде каде подобра од филмовите...а и синхронизацијата со Заза е она што му дава шмек.:D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Се беше во ред , акцијата :drk: , Полат за малце ќе се превртеше :pos:.
Ама пак имам замерка, СЕ ПО СПИСОК!
Оти не синхронизирале се ? На крајот ко пукаја немаше звук , музика немаше , едноставно ко да бев на погреб :tapp:
Ова беше непотребна сцена , го пука Мендух :tapp: , и Хашим, и после то се самоубива :tapp:
Навистина непотребно беше ова овде.....
 
Член од
22 април 2011
Мислења
323
Поени од реакции
105
Инџи е двоен агент сака моќ и сила знае во кој момент да престане не е лесно да се контролира таа сака да контролира се ... но Полат е има во рака ;) гледајте понатака ќе биде јако, а вечерва Улубеј ќе направи катастрофален потег со кој не требаше да чепка таму но... Останаа уште 12 дена за гледање потоа пауза ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom