Kajgana Song Contest #214 - Synth Pop

grande-juve

е ај да плачеме сега
Член од
20 ноември 2017
Мислења
1.455
Поени од реакции
7.211
Синт поп, еден од поджанровите што доста ги сакам. Се чекаат песнички кај што еден од главните актери е синтисајзерот.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom