Kaко се прават близначиња?

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од anonimna11, 4 април 2009.

 1. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  29.623
  Допаѓања:
  30.454
  или невестата од ко си ја исексал одма да тркне до комшијата и тој да ја опни па да се фатат двете семки
   
 2. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  6.842
  Допаѓања:
  2.936
  не, тоа е комшиска помош за машко, ама треба обратен редослед...
   
 3. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  29.623
  Допаѓања:
  30.454
  имаше скоро научно истражување дека може жена да забремени од двајца истовремено и да роди близнаци кои се разликуваат еден од друг, слава му на Исус!
   
  На Ireal му/ѝ се допаѓа ова.
 4. IBIZA SOUND

  IBIZA SOUND

  Член од:
  6 февруари 2009
  Мислења:
  10.177
  Допаѓања:
  2.632
  po toa sto sum slusnal bliznacinja se pravat na nacinot maskiot polov organ vleguva vo zenskiot polov organ i ete ti :D :d
   
  На moni_moja му/ѝ се допаѓа ова.
 5. moni_moja

  moni_moja

  Член од:
  15 април 2013
  Мислења:
  1.025
  Допаѓања:
  787
  Можда два пати треба...
   
 6. Rockey.1

  Rockey.1

  Член од:
  16 септември 2013
  Мислења:
  689
  Допаѓања:
  511
  Јас знам многу луѓе што добиле близнаци на овој метод:
  Мажот 5 дена да јаде јајца живи, цел ден, додека жената само грав. На шестиот ден треба да имаат секс на релна ама да биде полузагреана, од ладно да не дојде до гушкање меѓу децата и се родат сијамски близнаци...
   
  На khz777 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: