IRC прашања, помош, #pletenje итн.

Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Мирц ти е добра работа за тепање време:):):):) и не е точно дека има само первезњаци и педофили....јас знам пуно луге шо дремат на мирц па нит се педофили нит се первезњаци..
 
Член од
4 август 2006
Мислења
11
Поени од реакции
0
DuFFy напиша:
Мирц ти е добра работа за тепање време:):):):) и не е точно дека има само первезњаци и педофили....јас знам пуно луге шо дремат на мирц па нит се педофили нит се первезњаци..

OK, не викам дека нема и cool луѓе, али повеќето треба да се погубат.....
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Па добро сеа може не повеќето ама еден добар дел да.......знам еден шо дреме до касно a женет и има и деца....и се допишува со луге 20год помали до 2-3саат и интересно му е :lud::lud:.... а да забораф да кажам дека лаже за години :pos::pos:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
awe jas porano idev na odredeni kanali kaj sto ima asalni lugje,ali sega i tami shutraci se staviaja i ne idam vise...inace dobra stvar za tepanje vreme e...pa i edna epten dobra drugarka na mirc si ja zapoznav :) a da ima sekakvi kreteni u pravo si,ali pa ako taka gleame segde gi ima...
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
tina_2006 напиша:
шо викате за мирцот? ја лично мислам дека на мирцот можат само да се најдат первезњаци,педофили......
и ми здосади више!:toe:
Ти не си арна бе ... Ако седиш на #Macedonia и #Skopje нормално дека ќе начекаш манијаци. Секој што има мислење како твоето за мИРЦот не навлегол во неговата убавина.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ja на времето пред да идам у крушево секој пут се ставав на #krusevo и ќе најдев некои девојчиња шо би не шетале у градот коа ќе доеме со другарот...еее времиња
Сеа неам две години пуштено...си иам ја мсн бре :)(ни таму не идам често :))
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Не идам на Мирц, дебилштина на кило е тоа. :nenene:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Пред неколку години беше ок.. имаше еден куп македонци, се правеа глупости.. сега е срање.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
pred nekolku godini mnogu mi se svigase mircot ali sega e katastrofa. sekakvi seljaci,pedovili i perverznjaci ima a i e mnogu glupavo i dosadno.
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
NA BAN SUM NA PLETENJEEEEEEEE samo zatoa so pisav hey all...i zborea za fudbal i prasav dali samo to go lafat :(
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
IRC е мртов
mail groups се мртви
news groups се мртви

да живее instant messaging, skype и myspace (иако последново не го сакам ич).
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
KaiTekk напиша:
IRC е мртов
mail groups се мртви
news groups се мртви

да живее instant messaging, skype и myspace (иако последново не го сакам ич).
1. Грешка.
2. Грешка.
3. Голема грешка. :)

Ништо од тоа не е мртво и се сомневам дека во блиска иднина ќе умрат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom