IRC прашања, помош, #pletenje итн.

P

Princ

Гостин
Немојте бе деца неквалитетна трева да пушите. Гледате кое лошо влијание го има на вас...
 
Член од
14 мај 2006
Мислења
38
Поени од реакции
2
exex

Celata rabota e sto lugevo ne se deca, edniot e 23 drugiot 28/9 :)
Toa mi bese zborot, logov neka ne ve buni deka se karale za acc tuku za drugo ljubomora :) zavisnost na edniot doticen koj e i postar... znaci ne brisete pravime muabet za zavisnosta voopsto. Kako sto znaeme i tuka ima moderator administator i toa a AKCES :). Vo sekoj slucaj koj saka neka dojde na #ucf ke dobie acc ne sme skrzavi ako e za toa . Ne e rabotata samo mircot deka e zaraza i zavisnost i bolest tuku i forumite i world wide web i SE povrzano so kompijuterite
 
Член од
15 јуни 2006
Мислења
433
Поени од реакции
3
Princ напиша:
Немојте бе деца неквалитетна трева да пушите. Гледате кое лошо влијание го има на вас...
Хех па дај некоја поквалитетна ако имаш
 

skorpija^m

seven & seven
Член од
5 мај 2006
Мислења
492
Поени од реакции
4
ево да ви кажам БОКИ е заразен со вирусот интернет.
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
И јас идам на ИРЦ ама со ова не се замарам, оператор сум на одредени канали, и за друго не се замарам
 

VGC9DCTX9C

Prof. Dr. Zgembo Adišlić
Член од
3 мај 2006
Мислења
101
Поени од реакции
46
mIRC ? da se navratime na minatoto... asl, pls, na ti go - daj mi go, drz - nedaj.....

ako ima korisna rabota sto moze da se izvadi od mIRC toa e #bookz
nema sto nema od e-knigi na ovoj WTH kanal
 
Член од
10 август 2006
Мислења
104
Поени од реакции
1
ајдеее има луѓе што уште идат на мирц и се караат за воице аксес и сл. ствари!?не ми се верува еј
 
S

Sith_Lord

Гостин
ako ima korisna rabota sto moze da se izvadi od mIRC toa e #bookz
Definitivno. Edinstvena pricina za koja sto odam na mIRC e toj kanal. Od vreme na vreme si vadam nekoja dobra knigica i posle mi pagjaat oci pred ekran. :)

Sith
 
Член од
7 април 2006
Мислења
22
Поени од реакции
0
abe daj ne zaebavajte dobar e mircot za ladenje....nikogash ne sum se karala za acc ili voice ama sepak interesno mi e da se zezam na kanal so luge sto gi znam...a toa asl pls se veke gluposti...spored mene....:eek:lee:
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
131
Поени од реакции
1
Znae li nekoj koja e taa skripta sto ja imaat site kvizovi kako #trgovski #murtino #ozraceni #mkteens i dr.?Ve molam mu vetiv da drugar mi ke mu ja najdaM!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Aleksandar4e напиша:
Znae li nekoj koja e taa skripta sto ja imaat site kvizovi kako #trgovski #murtino #ozraceni #mkteens i dr.?Ve molam mu vetiv da drugar mi ke mu ja najdaM!!
Па што му ветуваш кога не знаеш кај да ја најдеш?

Како и да е, www.google.com - пиши "irc quiz script" и ќе најдеш еден куп квиз скрипи.
 
Член од
4 август 2006
Мислења
11
Поени од реакции
0
mIRC?! добра работа или тепање време?

шо викате за мирцот? ја лично мислам дека на мирцот можат само да се најдат первезњаци,педофили......
и ми здосади више!:toe:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Јас мислам дека на погрешно место си отворила тема,има тема за мИРЦ а башка IRC RULZ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom