iPhone 4S наскоро во T-Mobile

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Дечки има ли некој на форумов Iphone 4S од T-mobile купено. Јас бев ми рекоа немало на лагер и као демек мора да почекам да им стигнеле и ме маткаат веќе месец дена. Прво ми рекоа после 20ти Јануари, коа им се јавив пак ми рекоа после 1ви Февруари и сеа уште им се неам јавено али и да им се јавам знам дека ќе ме излажат нешо. Да сподели некој искуство вакво шо да праам помина месец дена од коа го порачав и уште нишо.. :(
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Дечки има ли некој на форумов Iphone 4S од T-mobile купено. Јас бев ми рекоа немало на лагер и као демек мора да почекам да им стигнеле и ме маткаат веќе месец дена. Прво ми рекоа после 20ти Јануари, коа им се јавив пак ми рекоа после 1ви Февруари и сеа уште им се неам јавено али и да им се јавам знам дека ќе ме излажат нешо. Да сподели некој искуство вакво шо да праам помина месец дена од коа го порачав и уште нишо.. :(
Пробај јави им се пак.
 

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
1.014
Поени од реакции
626
Дечки има ли некој на форумов Iphone 4S од T-mobile купено. Јас бев ми рекоа немало на лагер и као демек мора да почекам да им стигнеле и ме маткаат веќе месец дена. Прво ми рекоа после 20ти Јануари, коа им се јавив пак ми рекоа после 1ви Февруари и сеа уште им се неам јавено али и да им се јавам знам дека ќе ме излажат нешо. Да сподели некој искуство вакво шо да праам помина месец дена од коа го порачав и уште нишо.. :(

Јас пред еден месец го нарачав ( ми рекоа дека имало голема заинтересираност, па морало да се нарача) и еве уште го немаат а ниту кажуваат кога ќе го добијат, незнам што е работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom