How I Met Your Mother

Кој ви е омилен лик од серијата


  • Вкупно гласачи
    301
  • Гласањето е завршено на .

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Добро бе толку не знаеш да се снајдеш или те фатила мрза?? :)
Четвртава сезона ќе има 24 епизоди, а 22та ќе се прикаже вечерва..што значи дека утре ќе биде достапна за симнување. Остануваат уште три епизоди до крајот (вклучувајќи ја и оваа вечерва) кои ќе се прикажат во наредниве три понеделници (вклучувајќи го и овој).
Ме укопа. Па и ова моево е снаоѓање, нели?
 

ivana87

magic is everywhere
Член од
7 јуни 2007
Мислења
1.613
Поени од реакции
220
Барни Стинсон закон :icon_bigg
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
132
Поени од реакции
3
Ме укопа. Па и ова моево е снаоѓање, нели?
Па на некој начин да. :)
Ама Википедија ги има сите одговори, да си знаеш за другпат (а не се сомневам дека знаеш). :)
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Последнава епизода беше една од најдобрите сезонава. :)

Тед ја сретна таа што требаше да ја земе за жена пред некое време и според тоа што им го кажуваше на децата или таа е мајка им или има голема улога во среќавањето на Тед со мајка им.:pos2:

Барни го сруши рекордот со тоа што спиел со 200 жени, а последната сцена во епизодата најави што му е следно на агендата. :)

Само уште 2 епизоди до крајот на сезоната.

11 May 09 As Fast As She Can
18 May 09 The Leap
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Последната епизода беше закон. Цело време очекував дека ќе се сретне со мајка им, и тукут ете ја Стела.
Инаку, не му е Стела жена, и тој самиот им кажа на децата.
Сакам Барни и Робин да се заедно :vozbud:.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
310
Поени од реакции
108
Заврши сезоната... Сега ке ја гледам последната епизода... се надевам дека нема ка кажат која е мајката...:vozbud:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Нема да кажат, далеку од тоа. И фајнали се појави Лили, ама добро и го покрија бремениот стомак, со ташната, со јакната... :)
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
310
Поени од реакции
108
Нема да кажат, далеку од тоа. И фајнали се појави Лили, ама добро и го покрија бремениот стомак, со ташната, со јакната... :)
Стомакот на Лили беше исто толку голем, како последниот пат кога се појави во сцената со вицот. Мислам дека токму оваа сцена ја снимиле тогаш, затоа што Лили т.е. Алисон ја роди ќерката на 24 март. А и стомакот на Робин на оваа сцена беше помал, отколку во претходните сцени.
Жал ми е што заврши сезонава. Сега ке нема што да гледам:pos2:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ја гледав последната епизода и навивав за Тони да не и се врати на Стела али јебеш га, тоа е.
Супер епизода, али некако краевите на другите сезони ми беа подобри, одвај да ја дочекаш следната епизода. А сега ништо посебно не се случи.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
310
Поени од реакции
108
Хахаха
испадна дека имало и 24 епизода од сезонава
Баш беше интересна како за крај на сезоната
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Леј една од моите омилени серии, подобар ми хуморот него во френдс, многу јаки ремети паѓаат
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
На нет го има блогот на Барни, закон е, мислам дека секој треба да го ѕирне.

Еве извадок од Bro Code:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Хаха, го имам цел bro code-от во пдф формат.

А еве уште едно јако ливче од Барни. :)

 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.324
Поени од реакции
46.277
Добро бе мајку му само мене ли ми е фуш серијава?!?!
ја имам фатено неколку пати случајно по една минута, пред некој ден реков ај ќе гледам цела епизода.....абе толку несмешно нешто немам видено во животов. Пола саат ко мисир, жими све, пола саат во темна соба да бев сам ќе се насмеев.

Хумор имаат умрен бетер од оној Рос од Френдс, додуша по тоа што видов серијава му е како Френдс за сиромашни мааме му.
Си го гледав 'Рл насмеан си бев почна ова ми се смачи!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom