Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
http://frose-champs.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=691011858&ownerId=110068191

Типкава заврши со мене основно и сега сме во генерација во ЈБТ. Слободно разгледајте и го цел хајфајв профил.Не за друго, туку ептен е уфилмана, ако учи таму мисли дека го држи Господ за гаќи. Обрнете внимание на сликите и на возраста :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.442
Поени од реакции
7.829
Обрнаф. И сеа сфаќам дека Педо и Филе ми се другарчина :pos: :pos: :pos: :pos:
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
леле КРЕТЕН. не знам дали приметивте али типот (наводно Врчак) во делот Who I'd Like To Meet има напишано нешо за Тоше и меѓу другото
...no Makedonskiot narot ke go pamti...
поздрав со клипот кретену уби се
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Барав WOMEN а само на првата страна имаше 2 пациенти што не знаат што е male а што е female :smir:
Не е за александра муабетот
Знам дека не бил за неа муабетот и немав никаква намера со тоа,туку ја видов и заокружив
Инаку HI5 е стварно шит и немора да значи дека луѓето незнаат што е male а што female мавни уште неколку рандом пребарувања ќе видиш дека ќе ти даде уште милион такви „пациенти“:smir:

бтњ има доста спамери и црвчиња пазете :smir:
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
http://frose-champs.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=691011858&ownerId=110068191

Типкава заврши со мене основно и сега сме во генерација во ЈБТ. Слободно разгледајте и го цел хајфајв профил.Не за друго, туку ептен е уфилмана, ако учи таму мисли дека го држи Господ за гаќи. Обрнете внимание на сликите и на возраста :)

Оваа не е за тука, оваа е за во темата...како ли беше...MAЛОЛЕТНИЧКА ПРОСТИТУЦИЈА?!?!...


...има таква?:pipi:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
off topic:
Ja proceslav temava.. Imalo za Lenka profil4e we JeEnU GiRl? Ej da mi ja pozdravis mnogu sfe da i ebam :D
c c c NENORMALNO
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom