Google+

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Бидете стрпливи со пораките што треба да ги добиете имајте предвид дека сервисов официјално е е пуштен за регистрирање поминаа едвај 10 дена.
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Бидете стрпливи со пораките што треба да ги добиете имајте предвид дека сервисов официјално е е пуштен за регистрирање поминаа едвај 10 дена.
Сеа на другар му пратив, одма му стигна. Ако му треба на некој инвајт, нека пише.
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Само да напоменам, FACEBOOK неможе толку лесно да падне..Не реков дека нема да, ама ќе биде многу тешко, со оглед на тоа каква империја има Марк изградено, јас сепам мислам дека гугл пробува да направи една ДЕСТАБИЛИЗАЦИЈА на целиот ФБ систем, и потоа да го објави како неуспешен цел овој проект, ништо не ги кошта, а задоволството да се парира со еден ФБ е повеќе од јасно.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Пораката стигнува одма или треба појќе време ?
Зш мене не ми е стигната уште.:unsure:
Повеќе време :)
--- надополнето: Jul 6, 2011 7:40 PM ---
Сеа на другар му пратив, одма му стигна. Ако му треба на некој инвајт, нека пише.
Еве на дечково му пратив и стигна одма како кај кого, почекајте зошто преоптоварено е :)
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
може ли и ја?! :)
некој да ми прати покана
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Nah, се додека не ми праќаат спамови по меил нека имаат што сакаат :D Не ко оние Топ Шоп, им купив Дормео и секој ден на меил, плус ми се јавуваат по дома ја лажеле баба ми се попали 8 тенџериња за 8.000 абе ајде xDDDDDDDDDD
И вака и така ние споделуваме инфо со нив, не ни става никој нож под грклан :)))))
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.584
Поени од реакции
13.248
Подобро Гугл да знае шо фетиши иам, него Фејсбук. А и сигурно не му сме толку значајни ние простосмртници, нека го дрват до утре ако му е ќеф тоа.

Туку... Шо е финтава со чатов? Само 1 иам на него, и тој еден е тој шо ми прати покана за влез на Google+.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Подобро Гугл да знае шо фетиши иам, него Фејсбук. А и сигурно не му сме толку значајни ние простосмртници, нека го дрват до утре ако му е ќеф тоа.

Туку... Шо е финтава со чатов? Само 1 иам на него, и тој еден е тој шо ми прати покана за влез на Google+.
Не сум сигурна, ама мислам дека ги дава тие што имаат gtalk, нека потврди или демантира некој позапознаен со ова, зошто кај мене ми ги покажува само 4ца и баш тие знам дека користат gtalk :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom