Game of Thrones

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Пиши во спојлер кој ќе седне на троњо ?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Gendri da bide kral? Ozbilno? Cel zivot da si ima na grb tovar deka zena mu ja skinala Deni i ovoj stanal kral?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Arja nikad nema da bide lady, sto pati e vise kazano vo serijava.
Osven ako ne mu ja skine facata na Grey worm, tesko da I se priblizi na dany sea. A moze I pak ke ripa nekako, ona pola magicno sustestvo e spored dvajcava.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.870
Поени од реакции
11.490
Arja nikad nema da bide lady, sto pati e vise kazano vo serijava.
Osven ako ne mu ja skine facata na Grey worm, tesko da I se priblizi na dany sea. A moze I pak ke ripa nekako, ona pola magicno sustestvo e spored dvajcava.
A zamisli da beshe trenirana vo the House of Black and White... Oh wait...
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
35.243
Можда е веќе прашано ова тука ама ме мрзи да барам.
Зашто The Mountain не ми личеше ич на овој Исланѓанецов што го глуми? Знам дека е реинкарниран нешто како чудовиштето на Франкенштајн ама да не му стаил и друга глава ебате? :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Можда е веќе прашано ова тука ама ме мрзи да барам.
Зашто The Mountain не ми личеше ич на овој Исланѓанецов што го глуми? Знам дека е реинкарниран нешто како чудовиштето на Франкенштајн ама да не му стаил и друга глава ебате? :D
Toj e, samo so sedel 8 saati da go doterat ko so go vidovme.
Svaka cast za site sto rabotat na souvo, normalno osven D & D.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.448
Toj e, samo so sedel 8 saati da go doterat ko so go vidovme.
Svaka cast za site sto rabotat na souvo, normalno osven D & D.
Мислам се подразбира :pos:. Форумските берици што ја направија темава компир манџа знаат најдобро... Батали што рекорден број ја гледаат финалнава сезона сеа е кул да хејташ, 20 посто фанови меѓу кои налепени и тролови серат константно...
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.870
Поени од реакции
11.490
Мислам се подразбира :pos:. Форумските берици што ја направија темава компир манџа знаат најдобро... Батали што рекорден број ја гледаат финалнава сезона сеа е кул да хејташ, 20 посто фанови меѓу кои налепени и тролови серат константно...
Скоро 12.5 милиони гледачи, рекорд на серијата. Нема да ме зачуди финалето и над 13 милиони да иде.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Мислам се подразбира :pos:. Форумските берици што ја направија темава компир манџа знаат најдобро... Батали што рекорден број ја гледаат финалнава сезона сеа е кул да хејташ, 20 посто фанови меѓу кои налепени и тролови серат константно...
Ti si vise tolku boring na temava, nz kako sam sebe se trpis. Sme imale na forumov I inteligentni trolaci, tie bar interesni bea sekogas, uci od niv.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.559
Поени од реакции
52.351
Мислам се подразбира :pos:. Форумските берици што ја направија темава компир манџа знаат најдобро... Батали што рекорден број ја гледаат финалнава сезона сеа е кул да хејташ, 20 посто фанови меѓу кои налепени и тролови серат константно...
Изгледа не сфаќаш дека ти со глупото форсирање тотално ја уништи темава. Ова од некој што ја брани серијата.
 
Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.171
Не се знае.
До сеа, се што се пишуваше за предходниве епизоди (на Редит), и тоа со недели пред да излезат, точни беа. И за последнава, до детаљ ја имаат раскажано. Незнам само од кај ги добиваат сите тие леакови...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.304
Поени од реакции
78.997
До сеа, се што се пишуваше за предходниве епизоди (на Редит), и тоа со недели пред да излезат, точни беа. И за последнава, до детаљ ја имаат раскажано. Незнам само од кај ги добиваат сите тие леакови...
ОК, јас не им верувам многу-многу, ама ќе видиме.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.448
Изгледа не сфаќаш дека ти со глупото форсирање тотално ја уништи темава. Ова од некој што ја брани серијата.
Пошто сите сте критичари па земале ДНД за кур не ги бивало, Берик од кајгана генералот знаел. Абе вие и кај Гордон Ремзи у ресторан да отидете филе мињонот ке ви биде или сув или мрсен. Старо француско вино да пиете ке ви нема шмек... Разбирам критика ама ова е претеризам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom