Game of Thrones

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.678
Поени од реакции
1.990
Кур-ташак си играт со нас, на имдб веќе 3000 гласа за 10/10 оценка, ќе се испоколат а ненаспани утре на работа ќе одеме..
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.870
Поени од реакции
11.490
ја има на хбо во 03 почна
HBO Македонија на ФБ објавиле дека епизодата ќе биде достапна од 04:00. Освен ако не користиш HBO од друга земја. Или па ова важи само за HBO Go.[DOUBLEPOST=1556503043][/DOUBLEPOST]Ja pushtija malku pred 4, hev fan. :D
 
Последно уредено:
Член од
4 јуни 2016
Мислења
439
Поени од реакции
366
Фак ит. Снемувам интернет еднаш во месец дена и сега најде да ми снема. Гледав од 0-20 и после од 40та мин до крај.
 
Член од
28 јануари 2011
Мислења
33
Поени од реакции
36
Никогаш ,никаде не прочитав некоја теорија близо ова што се случи вечерва , дефинитивно најдобрата епизода досега .
 
Ф

Флеш

Гостин
Абе ајде глупа епизода :((( .Полна е со нелогични моменти ....Емилија Кларк толку лошо беше.Наеднаш на крај е Зџеки Џен со меч у борби:pos: Пола епизода беше многу глупава. Жити се,НЌ како умира,а пак Брен,цела епизода у клиничка кома беше ....:ROFLMAO::tapp:Разочаран краен епилог ....Го сјебаа....:mad:Начинот на борба ....Ги прати ја Индијанците на почеток камикази,со запалени мечеви.После со ровот-фајрвал ....Па глуп,напрај неколку реда ...Појќе беше ефективен од шо им умреа Индијанците :D
 
Последно уредено:
Член од
28 јануари 2011
Мислења
33
Поени од реакции
36
Абе ајде глупа епизода :((( .Полна е со нелогични моменти ....Емилија Кларк толку лошо беше.Наеднаш на крај е Зџеки Џен со меч у борби:pos: Пола епизода беше многу глупава. Жити се,НЌ како умира,а пак Брен,цела епизода у клиничка кома беше ....:ROFLMAO::tapp:Разочаран краен епилог ....Го сјебаа....:mad:
Што очекуваше ти во сериа каде мртвите се борат со змејови и чуда ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom