Game cards

Debel

Велијa
Член од
19 мај 2007
Мислења
58
Поени од реакции
1
Osnovnata verzija ti e 1300 denari, TBC 2400 i 2 geme cards ke te kostaat okolu 4000 denari, znaci vkupno 6500 denari
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
epa toa ne moi e problem tuku kaj da gi najdam neznam
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Morbidnio напиша:
epa toa ne moi e problem tuku kaj da gi najdam neznam
Совет...не ги наоѓај. :wink:
Ќе имаш повеќе женски летово :)
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Mac)) напиша:
Совет...не ги наоѓај. :wink:
Ќе имаш повеќе женски летово :)
Word! Откако ја избришав од компјутер (пошо ме банираа, не оти сакав) наредниот ден одма си ќарив женска, а иначе беше тоа сушен период исполнет со раидови и инстанци и no sex. Да не зборам за факултетот сеа, ке се уплашиш многу.....
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
Sephiroth напиша:
Word! Откако ја избришав од компјутер (пошо ме банираа, не оти сакав) наредниот ден одма си ќарив женска, а иначе беше тоа сушен период исполнет со раидови и инстанци и no sex. Да не зборам за факултетот сеа, ке се уплашиш многу.....

odma si fati zenska...demek dur igrase wow bese obelezan i zenskite odma begaa ...ili so e fintava demek fazla ke odam nadvor,ili podrustven ke bidam ? te molam kazi i ja odma da prekratam i sekoj den nova zenska
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Ти кажуем ја од искуство, ако сакаш не верувај, твое е.
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Верувај му на чоекот, пошо не те лаже... Не е дека е подруштвен или дека му пишува на чело дека игра wow па не може да си фати девојка, финтата е што не мрдаш од пред компјутер, играш ПО ЦЕЛ ДЕН!!!
 
Член од
25 јули 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
Ehhh

Na 20 avgust sum na polaganje i ako polozam (da pominam prva godina) tatko mi rece ke mi kupi game card :):):):):):)
Toa e zivot jebiga
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Na 20 avgust sum na polaganje i ako polozam (da pominam prva godina) tatko mi rece ke mi kupi game card :):):):):):)
Toa e zivot jebiga
А татко ти сваќа дека ако положиш на 20-ти и ако ти купи гејмкард, тоа ке ти биде последен испит шо си го положил?

А знаеш дека на полнолетните ко тебе не им треба гејмкард?
 

Commando

Единство-Активизам-Сила
Член од
12 јули 2007
Мислења
426
Поени од реакции
2
А татко ти сваќа дека ако положиш на 20-ти и ако ти купи гејмкард, тоа ке ти биде последен испит шо си го положил?

А знаеш дека на полнолетните ко тебе не им треба гејмкард?
Не сваќаш,он е средно!!!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2:
Колку шо разбрав јас?:toe:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Никој не "полага" у средно освен ако не се смениле работоте у последниве 3 години откако матурирав...
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Никој не "полага" у средно освен ако не се смениле работоте у последниве 3 години откако матурирав...
ili ako nemas 1 edinica (popraven ispit po predmet na primer geografija od ona kokoskta ) :D
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Колку кошта Game Card сега? Ај нека каже некој....
Фала
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Абе тие што немат почнето да играт WoW подобро да не ја фаќаа играта. Играта е многу интересна се е ок нели али е заразна и до дека се откажеш туку така ќе ти помине времето мој совет јас а зарежив кога излезе ТБЦ и право избришав херој и све тоа беше шанса.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom