Game cards

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
krusha03 напиша:
Каде кај нас може да се купат картички за амерички сервери и колку пари?
за амерички бате, само ако имаш некој америка, па да ти купи од таму и преку телефон да ти ги каже бројките. :)
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Bi dal eden sovet...dotolku ste plakale so kreditna kartica, pa sea sakate da prodolzite so Game card...prvin naprajte "Cancel Account" bidejki ako ne blizz ke prodolzi da vi zima pari od kreditnata sekoj mesec iako plakate so game card
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Ddime напиша:
Bi dal eden sovet...dotolku ste plakale so kreditna kartica, pa sea sakate da prodolzite so Game card...prvin naprajte "Cancel Account" bidejki ako ne blizz ke prodolzi da vi zima pari od kreditnata sekoj mesec iako plakate so game card
ne e vistina ne tropaj gluposti...
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
Matej the Malicious напиша:
Orginalot u Jugoton-GTC(3400 den.) a u Biser(3000 den.) plakas mesecno (so kreditna) 600 den mesecno+plus prv mesec besplaten, a ako nemas kreditna, plakas so Game Card (u jugoton 1400 den. za 1 mesec) u Biser 1200 den za mesec + na dvete prv mesec besplaten...malku pojshe skapo, ali veruvaj vredi!!!

abe aj ne lazi kako prvo u jogoton nema vise game-card a u biser ima samo za 2 meseci
kako 2 so igrata dobivate 10dena gaga ne cel mesec
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
ej ja iam slusnato deka so creditna od mkd ne mozelo vistina e toa ili??
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
FromSunWithLove напиша:
abe aj ne lazi kako prvo u jogoton nema vise game-card a u biser ima samo za 2 meseci
kako 2 so igrata dobivate 10dena gaga ne cel mesec
cel mesec dobivash :):) 10 dena e guest passot :)
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
24
Поени од реакции
0
A kazite na primer ako ja kupam jas na 4 cedea kako sto ja ima sekade dali treba da spustam posle nekakvi si pacoj od 1 Giga i kuznajt uste so...
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
abe brat ako nemas DVD vo ovaj vek vratise 10 godini unazad ili brobaj so alcohol
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
ЕНТЕР напиша:
:pos2: :pos2: :pos2: зар си толку глу_ па јас играм на босанско-српски сервер па неплакам затоа што го знам тој што е ГМ на серверот и бесплатно играм:pos2: :pos2: :pos2:
Na tebe izgleda ne ti se jasni nekoj raboti. Za World of Wracraft postojat 2 vida na serveri US/EU(mozno e i nekoj japonski da ima ama ne sum siguren).
A toj tvojot server ne e za World of Warcraft... toa ti sto go igras jas go narekuvam World of SRANJE.

P.S. Vistinskite GM zemaat ubava plata i im tece staz
 
Член од
20 јануари 2006
Мислења
55
Поени од реакции
11
ЕНТЕР напиша:
:pos2: :pos2: :pos2: зар си толку глу_ па јас играм на босанско-српски сервер па неплакам затоа што го знам тој што е ГМ на серверот и бесплатно играм:pos2: :pos2: :pos2:
Sho tresis be:) bosansko - srpski :) toj e nekoj Blizzlike server t.e privaten uste na toj ako ti zemat pari i tesko tebe:)...
 
Член од
20 јануари 2006
Мислења
55
Поени од реакции
11
oki doki напиша:
A kazite na primer ako ja kupam jas na 4 cedea kako sto ja ima sekade dali treba da spustam posle nekakvi si pacoj od 1 Giga i kuznajt uste so...
Zavisi od koga ti se Cdinjata.. ako se World of Warcraft ke treba sigurno da simnis uste nekoj patch.. a ako se Burning Crusade ke ti treba uste 2-3 mali patchovi :)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.303
Поени од реакции
78.991
Ја колку што знам за два месеца game card е 1900 ден.
 

Zic

Dragon Slayer
Член од
24 март 2007
Мислења
114
Поени од реакции
1
Јас ја имам дома играта вистина е малку скапо ама навистина вреди да се има таква игра. :)
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
мислам дека ги има кај нас картите во една продавница ама не ми текнува кај беше знам дека се скапи ама би било убаво да се имаат
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
ako mozi da znam kolku ke me kosta WoW da ja kupam i TBC i da mozam 4 meseca da igram
ama ne so kreditna
 

Kajgana Shop

На врв Bottom