FROM

Член од
15 јули 2009
Мислења
2.977
Поени од реакции
2.494
''From'' e серија која разоткрива мистерија за град во Америка кој ги заробува сите кои ќе влезат во него. Додека становниците се обидуваат да останат нормални барајќи излез од градот, тие мора да ја преживеат и страшната шума и страшните чудовишта кој излегуваат од неа кога сонцето заоѓа.
За сега има излезено една сезона од 10 епизоди. Потврдено е дека се снима и втора сезона која се очекува да излезе во 2023 година. Главен актер во серијата е Harold Perinneau, т.е Michael од серијата LOST.
Серијата после првите 10 епизоди ветува многу.

asdsq.jpg
 
Последно уредено:
Член од
6 септември 2007
Мислења
7.670
Поени од реакции
7.457
после 3еп ја прекинав, многу драма малку мистерија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom