Football Manager 2016

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Смеј се колку сакаш ал на фм со Звезда и Динамо најдобро е да се игра затоа што имаш све и финансии и школа и терени ;)
Мислев јадеш гомна за „пониска лига“ пошо они се у Прва лига. :D
Како и да е, со балкански тим неам играно од ФМ08.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ништо од 16.3 среден небагосан пач а?
Ми се приигра пак деновиве, пуштив 16.2 иам еден сејф со Аталанта ама некако не ми е интересно.

Дајте нешто предлог предизвик, интересна формација да губам време.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ништо од 16.3 среден небагосан пач а?
Ми се приигра пак деновиве, пуштив 16.2 иам еден сејф со Аталанта ама некако не ми е интересно.

Дајте нешто предлог предизвик, интересна формација да губам време.
Македонија.
 
Член од
26 август 2008
Мислења
134
Поени од реакции
24
Момци сакам да играм со другар ми јас од дома и тој од дома, гледам не бива со ХАМАЧИ , па планирам да ја купам играта бидејќи само тоа е опција е сега сакам да прашам дали може истата игра што ќе ја купам јас да ја инсталира и тој или ќе треба 2 игри да купиме ? и дали сигурно ќе може да се игра ? ќитав дека со оригинал игра ОНЛИНЕ бидува ....ПОМОШ ?
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Инсталирав Steam за да играм Dota 2 и сега кога ја пуштам ФМ не ми ја отвара играта, туку ми го отвара стимот. Помош?
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.975
Поени од реакции
24.781
Инсталирав Steam за да играм Dota 2 и сега кога ја пуштам ФМ не ми ја отвара играта, туку ми го отвара стимот. Помош?
Пробај десен клик и run as administrator да ја пушташ ФМ.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Дали имаат пуштено некои информации за Менаџер 2017?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Дали имаат пуштено некои информации за Менаџер 2017?
Да, колку што видов јас во август месец, ако има измени нека ме поправи некој секако, информации за што е ново/сменето ќе добијат само тие што ќе ја порачаат играта, pre-order. Голем број на фанови на играва се бунат за оваа одлука, оној Мајлс вика дека ако сте верен фан на играва, ќе ја порачате и ќе видите што е ново :tapp: Сигурно нема да дадам 35 евра или колку и да се и да сум верен фан а да видам дека голманите уште се однесуваат како ботови и секоја втора утакмица е со 20+ удари кон гол и со 1 постигнат гол преку сила.
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/-NEO-

ova e linkot preku koj se registrirate igrata e vid na fudbalski menadzer kade se zima vistinski evra,od ovaa sezona 1 mesto vo ligata zima 50 evra posledniot zima 5 evra no ima i drugi nacini za zarabotka,odzima mn malku vreme pokraj zabavata moze nesto i da se kari.

ako e nekoj zainteresiran ke mu objasnam podetalno kako ide
 

Kajgana Shop

На врв Bottom