FIFA 16

Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Иначе ова е тоа што го кажав претходно дека ме бендисуваат топките мавнати на прва.

 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
на kickass има торент за спуштање... али нз дал е валиден.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Со оглед на тоа од минатите години, чисто симљам дека толку брзо ја кракнале.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.191
Поени од реакции
837
Искочи, ама не со крак, само како deluxe download. Ќе видиме колку ќе чекаме за кракот.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.854
Ја играм скоро цела ден, ми се свиѓа тоа што гејмплејот е побавен од минатата година, 90% од головите што ги дадов ми се после изградени акции, нема веќе земи ја топката со некој играч што има 85+ pace и претрчај ја целата одбрана. Единствена замерка ми е што многу лесно се судат фаули, два пати испуштив победа поради глуп пенал. И FUT Draft модот е многу добар, многу пропушта тој што нема да го игра. :D

Иначе тие што ја имаат купено за PC може да ја играат преку корејски VPN пошто таму е излезена веќе од вчера. :D
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Ја играм скоро цела ден, ми се свиѓа тоа што гејмплејот е побавен од минатата година, 90% од головите што ги дадов ми се после изградени акции, нема веќе земи ја топката со некој играч што има 85+ pace и претрчај ја целата одбрана. Единствена замерка ми е што многу лесно се судат фаули, два пати испуштив победа поради глуп пенал. И FUT Draft модот е многу добар, многу пропушта тој што нема да го игра. :D

Иначе тие што ја имаат купено за PC може да ја играат преку корејски VPN пошто таму е излезена веќе од вчера. :D
На што ја играш?
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Играше кареер моуд? Ме интересира дали е иста на ПЦ со ПС4/ИксБокс Оне, или со старите конзоли.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Нема крак уште, не симињате се и сешто од интернет.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Ke moze nekoj da dade torrent cela PC fifa krakirana bez toa survey sto bara i takvi gluposti da se simne instalira stava krakot od folderot i igra ??
На иксбокс 360 играм. Има некој проблем да се конектира со ЕА серверите? Не можам да се закачам да направам update squads.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
На иксбокс 360 играм. Има некој проблем да се конектира со ЕА серверите? Не можам да се закачам да направам update squads.
И јас имав вчера. Од сабајле си се конектираше, ама попладнето нејќеше. Денес не сум уклучил.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
И јас имав вчера. Од сабајле си се конектираше, ама попладнето нејќеше. Денес не сум уклучил.
Јас имам проблеми цело време... Не можам апдејт на сквадот да направам. Дај пиши жити се кога ќе можеш да се закачиш да пробам и јас цела недела не можам да ја средам на раат да пуштам карир моуд.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom