FIFA 12

Ф

Фил Ајви

Гостин
па нели не може ЛАН?

и за сецкањето ако сака некој нека објасни пак или да копира страната каде што е објаснето, слаб нет имам моментално не можам да вртам страни назад
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
na legendary igram i gubam nervi :) znacit nekoj ekipi i ne e vozmozno da se tepet ali dobro so tek na vreme se podobruvam vo odbrana.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Добро ај уште еднаш - Дали некој знае како да подесам КОМПЛЕТ КОНТРОЛИ за GAMEPAD???? Гледам у CUSTOM има подесување меѓутоа ми фали опција за топки со фор (стрелки со R-внатре) а без тиа неможе дриблинг. Знае ли некој РЕШЕНИЕ????
--- надополнето: Oct 3, 2011 12:15 AM ---

Многу пропушти 2011, да видиш само каква војна се водеше со СРБИТЕ и ХРВАТИТЕ!!!:vozbud:
Брату значи пред неколку страни оставив *ини фајл каде контролите се максимално средени и за тастатура и за џестик. Значи десниот аналог каде што можеш фор да дадеш е "крстачот" над крстачот т.е. делете, енд, пејџ даун и хоум копчињата, а левиот аналот е на "крстачот" т.е. на бројките од десната страна на тастатурата. Исто така Л2 и Р2 се на З и Ц
 
Член од
3 октомври 2011
Мислења
10
Поени од реакции
0
здраво, Ке можи некој да ми кажи доколку знае за овај проблем. Значи вака : кога ке ја пуштам играта се појавува позадината на Фифа 12 и така седи едно 1-2 секунди и потоа се исклучува самата. Ако знае некој ве молам нека пиши , Благодарам однапред :)
 
Член од
5 декември 2010
Мислења
700
Поени од реакции
157
здраво, Ке можи некој да ми кажи доколку знае за овај проблем. Значи вака : кога ке ја пуштам играта се појавува позадината на Фифа 12 и така седи едно 1-2 секунди и потоа се исклучува самата. Ако знае некој ве молам нека пиши , Благодарам однапред :)
Со рачка играш?
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Дајте некој торент проверен со крак што е на некој што не му сецка играва да не е до торентот. Може по ПП. Благодарам однапред.
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
здраво, Ке можи некој да ми кажи доколку знае за овај проблем. Значи вака : кога ке ја пуштам играта се појавува позадината на Фифа 12 и така седи едно 1-2 секунди и потоа се исклучува самата. Ако знае некој ве молам нека пиши , Благодарам однапред :)
ODI nekoja strana na nazad iam odgovoreno kako se resavat toj problem !!!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Дајте некој торент проверен со крак што е на некој што не му сецка играва да не е до торентот. Може по ПП. Благодарам однапред.
Ајде имене по ПП пратетеми проверен ЛИНК ама што ви тера без сецкање, изгледа сите имаме симнато од Замунда торентот што ни кочи.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
У исто време ги инсталирав и ПЕСот и ФИФАта,абе поужас игра не сум играл.Тоа една таква монотонија шо вчера коа седнав да играм,не знам шо се деси некоја дупка имам...ме буди алармот за у школо јас со џоистик у раце лаптопот у скут и само скрин сејвер пуштено фифата на полувреме глеам 0-0,па ај викам да доиграм да се расонам,коа пак нешо се деси се будам више поминал прв час...
 
A

Auditore

Гостин
У исто време ги инсталирав и ПЕСот и ФИФАта,абе поужас игра не сум играл.Тоа една таква монотонија шо вчера коа седнав да играм,не знам шо се деси некоја дупка имам...ме буди алармот за у школо јас со џоистик у раце лаптопот у скут и само скрин сејвер пуштено фифата на полувреме глеам 0-0,па ај викам да доиграм да се расонам,коа пак нешо се деси се будам више поминал прв час...
Иди играј онда ПЕС не замарај овде и прекини да го читаш само Мац)) само кај него овој феномен е присутен.
 
Член од
3 октомври 2011
Мислења
10
Поени од реакции
0
ODI nekoja strana na nazad iam odgovoreno kako se resavat toj problem !!!
абе брат сите страни ги испревртив и не најдов одговор на тој проблем, ајде ако не ти е мака дај копи-пасте па да видам како треба шо треба ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom