Feet Fetish

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.342
Само по себе ми доаѓа да и ги галам, лижнам... а и да ми го обработи со нозете...
 
Член од
21 јануари 2014
Мислења
210
Поени од реакции
444
Е да, има логика :D, ама па не сум слушнала некое женско да каже дека е возбудена од машка дланка :P.
Еве сега слушаш.
Јас, премногу. И дури се зачудив како повеќето девојки не се палат на машка дланка. :vozbud:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Момци, од сега наместо да постирате слики од вашето тело на fb, удерете на дланките!!11

:icon_lol:
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
33
Поени од реакции
11
Еве сега слушаш.
Јас, премногу. И дури се зачудив како повеќето девојки не се палат на машка дланка. :vozbud:
A dali sakate da Vi bice masko poslusno kako kucence pod nozete. Da sluguva. Da si igrate i zafrkavate kako sakate. se toa samo kako zabava i igra i diskretno. Moze da bide i stolce za odmaranje na nozete, vrzan za vrat so hulahopkite da lazi...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.342
A dali sakate da Vi bice masko poslusno kako kucence pod nozete. Da sluguva. Da si igrate i zafrkavate kako sakate. se toa samo kako zabava i igra i diskretno. Moze da bide i stolce za odmaranje na nozete, vrzan za vrat so hulahopkite da lazi...
Master & servant...
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Jas sakam da lizam zenski stapala. I toa i preku hulahopki, corapki, bosi...Duri i stiklite, cizmite ili patikite da gi cistam, ili da gi primam vo usta corapkite ili hulahopkite sto gi nosela, da gi mirisam isto i cevlite nejzini vo vnatresniot del. Go obozavam toa mnogu
На прво читање у постов приметив опис на работно место „чистач на кондури на плоштад“ :icon_lol:
 
Член од
28 јули 2014
Мислења
25
Поени од реакции
0
najubav fetish
ako ima nekoja srodna dusa neka mi pise da porazvovarame za toa... Pa i da probame ako saka :)))
 
Член од
26 август 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Уште не сум го почувствувала тоа задоволство!Јас дали би го направила тоа?Не викам бљак за ниеден дел од телото на партнерот!Значи ќе се едитирам друг пат:helou:
real girl jas sum edno
Е ова стварно, се можам да разберам и прифатам ама ова колку и да се трудам стварно не можам да го сфатам...не ми е јасно која е привлечноста на вакво нешто а уште помалку возбудата???
jas kje ti bjasnam posto jas imam fetish sakam da mu bidam foot-slave na zensko normalno da bidi zgodna so ubavi neguvani stapala vozbudata e taja sto sakam da bidam ponizen sakam gospodarkata da me ponizuva da me tera da mu gji bacvam i lizam stapalata i da me ismejuva ima povekje podelbi vo ovaj fetish primer dirty-foot-slave-licking e koga slugata mu gji lizi na gospodaricata stapalata valkani primer so prasina so zemja a doggy-foot-slave e koga gospodaricata se odnesuva kon maskoto ko so nezino kuce go seta go vrzuva so singjirce i go tera da mu gji lizi stapalata kako kuce i uste mnogu podelbi ima vo ovaj fetish i seto ova spagja vo grupata na dominatrix life style realen stil na zivot koga nekoj ti se nudi da ti bidi tvoj pokoren rob znaci toj e submisiven-submisivnost mene otsekogas mi se dopagjale ubavi zenski stapala ali so tek na vreme prebarvajki videa i sliki na internet svativ deka sakam da bidam foot-slave i to se vika fikcija ja pronajdov svojata fikcija so sakam da bidam
 
Член од
25 јули 2013
Мислења
118
Поени од реакции
97
ај јас ќе кажам какво е чувството пошто ниеден не му објасни на луѓево

значи исто е како што поголем дел од луѓево се палат на цицки
така да ние се палиме на стапала, али добри стапала пример како овие
DSC04684.jpg
а на цицки лично јас не сум голем љубител, повеќе ќе речам на стапала

не е болест туку едноставно е фетиш
 
Член од
26 август 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
ај јас ќе кажам какво е чувството пошто ниеден не му објасни на луѓево

значи исто е како што поголем дел од луѓево се палат на цицки
така да ние се палиме на стапала, али добри стапала пример како овие
Прегледај го приврзокот 100678
а на цицки лично јас не сум голем љубител, повеќе ќе речам на стапала

не е болест туку едноставно е фетиш
nema poubo nesto od ova iskreno mie gajle dali e bolest poremetenost ili bilo so ednostavno sakam zenski stapala i sakam da sum foot-slave na zensko i da sum negov rob koj kje mu gji lizi i bacva stapalata i kje mu pokazuva respect samo problemot e to so nas ne gledaat tuka vo ova drzava kako bolni lugje i zato se stramam da mu priznam na bilo koe cupe za mojot fetish oti mozi da bidam pogresno razbran ako ima nekoe cupe zaintersirano za da mu bidam foot-slave neka mi pisi identitet ne otkrivam
 
Член од
16 април 2013
Мислења
81
Поени од реакции
55
и ја сум лубител на прстенца... како тие погоре на сликата тоа го открив пред 2-3 години кога гледав порничи и некако ми беше друго чуството кога дојдеше сцена со фетиш... и отогаш до денеска со практикувам... секако ако и женското сака со сила не терам никој, у тај случај само со рака ги допирам хаха
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.749
Поени од реакции
13.966
Ова стапалава од увек ми биле најнепривлечен дел од телото ептен сте ми чудни со овој фетиш :vrtioci:
 

Keepitreal

И сега ?....
Член од
18 септември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
371
Фетиш болест ???? Или ние отупивме многу или општеството ни наметнува предрасуди нешто е... Само знам дека не одиме во добра насока.
Btw задоволство за мене фоот фетиш е и тоа како :) :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom