Feet Fetish

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Значи НЕ за...големи палци,долги други 4 прсти па дури и прекршени,кашкавал на табани...
ДА за мали и негувани стапала
 
Член од
31 август 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
FootFetish...Мажи?Настапете ке ве молам...

Ке ве молам да ми го објасните задоволството Во Фетишот на стопала...И самото негово дејствие... Од големо значење ми е ;) :vozbud:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789

Види делот со текилата ќе ти стане јасно
 
Член од
31 август 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Auuuuuuuu....Колку од машката популација се палат на вакво нешто ? :)
 
T

Tetro

Гостин
Фетишизам - кога сексуалниот нагон кај лицето го будат само посебни делови од телото на партнерот, неговиот мирис, дел од неговата облека или некој предмет од неговата интимна употреба.

п.с. Foot треба сам да знаеш шо е.
п.п.с. за ова требаше да отвориш тема? :vozbud:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
daj ne tresi gluposti jas ne gledam nesh vo toa interesno :D glupsoti stapalata pfff :D
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Е ова стварно, се можам да разберам и прифатам ама ова колку и да се трудам стварно не можам да го сфатам...не ми е јасно која е привлечноста на вакво нешто а уште помалку возбудата???
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
33
Поени од реакции
11
Jas sakam da lizam zenski stapala. I toa i preku hulahopki, corapki, bosi...Duri i stiklite, cizmite ili patikite da gi cistam, ili da gi primam vo usta corapkite ili hulahopkite sto gi nosela, da gi mirisam isto i cevlite nejzini vo vnatresniot del. Go obozavam toa mnogu
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Кога и да помислам на ова ми текнува на Тарантино и неговиот огромен фетиш кон стапала. Нема филм а да не стави некоја таква сцена човекот!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Е ова стварно, се можам да разберам и прифатам ама ова колку и да се трудам стварно не можам да го сфатам...не ми е јасно која е привлечноста на вакво нешто а уште помалку возбудата???
Која е привлечноста на машките дланки? :icon_lol:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.380
Е ова стварно, се можам да разберам и прифатам ама ова колку и да се трудам стварно не можам да го сфатам...не ми е јасно која е привлечноста на вакво нешто а уште помалку возбудата???
Не ти доаѓа да ги излижеш? :unsure:

 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Abe ne e do nozete kolku sto devojkata znae da gi iskoristi, ali prifakam mostly as a foreplay i ako ja biva.. ako ne skokam toj del neosetno. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom