Fantasy Uefa Euro 2024 Germany

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.028
Поени од реакции
25.400
Screenshot_2024-05-07-16-56-00-791_com.uefa.eurofantasy-edit.jpg

Ја пуштија официјалната фантази игра за ЕП.

Еве го и кодот за Кајгана лигата.
Screenshot_2024-05-07-16-56-28-233_com.uefa.eurofantasy-edit.jpg

Правилата ќе си ги прочитате, со ЛШ фантазито се скоро исти.

Апликација Uefa Gaming исто така има, каде што се игра и фантази ЛШ и предикторот.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.038
Поени од реакции
84.623
Cena link ako mozi?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.526
Поени од реакции
16.261
Оф топик - кога почнува албумот со сликички да се собира?
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.416
Поени од реакции
22.986
Електронски албум со сликичиња ќе има ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom