Fantasy UEFA EURO 2020

Член од
21 март 2014
Мислења
510
Поени од реакции
366
Излегоа почетните 11 за Турција - Италија ??
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.796
Се избришаа некако лигите, или само мене ми е нешто заебано на акаунтот?
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.728
Поени од реакции
11.564


Тимот за прво коло, користам limitless во второ и wildcard во трето коло.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom