Fantasy UEFA EURO 2020

Член од
21 март 2014
Мислења
481
Поени од реакции
331
Излегоа почетните 11 за Турција - Италија ??
 
Член од
14 август 2006
Мислења
40.424
Поени од реакции
69.157
Се избришаа некако лигите, или само мене ми е нешто заебано на акаунтот?
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.628
Поени од реакции
11.252


Тимот за прво коло, користам limitless во второ и wildcard во трето коло.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom