Fantasy UEFA EURO 2020

Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.090
Поени од реакции
34.863
Не е лошо. По првиот круг натпревари имам 57 поени, на 15 место во Кајгана лигата, иако тимот го направив еден месец пред почетокот на првенството и имам дури 4 играчи во него (од кои 1 на терен и 3 замени) кои не се ни повикани да играат за нивните репрезентации (да, Серхио Рамос е еден од нив). Нормално сега направив трансфери, ама во првиот круг изгубив многу поени со нив.
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.739
Поени од реакции
11.590
Марио Фернандес капитен за денес
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.813
Поени од реакции
80.300
Честитки до lemonadejimmy (кој и да е).

Јас оваа година, за жал, направив неколку грешки и завршив на 12-то место.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.169
Поени од реакции
57.679
Јас и @Uli Hoeneß се спремаме да го тепаме lemonadejimmy. Аман веќе од него :mad:
Озбилно, од каде никна волку јак @џимеј?
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.366
Поени од реакции
25.096
Прв во двете приватни лиги (Кајгана и Папаци со другарите, никој не ми честита од нив, ме кењаат дека сум имал среќа и плачат дека треба да ме частат кафана) и прв на ниво на Македонија, ова би рекол е најголем успех во мојата фантази кариера. Лимитлес картата во трето коло ме спаси, тука имав 93 поени, другите кола ми беа просек или малку над просечното. :D

Одиме на следен предизвик :coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom