Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
11 јули 2009
Мислења
22
Поени од реакции
0
dali znae nekoj da mi kaze kako mozam da vidam koj posleden mi go videl facebook profilot?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Може некој да ми каже дали кај сите или само кај мене неможе да се споделува статус?:tapp:
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Ovde pisete gi vasite iskustva so FarmVille igrata od Zynga na Facebook.Stavajte interesni skrinsotovi od vasite ubavi farmi:)
Naskoro i natprevar koj ke napravi najubava farma (po izgled).
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
ауу играва еј :)
не ја играм но некаде прочитав дека имало повеќе корисници на неа одколку на Твитер :)
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
ја играв до пред некој месец, ама оставив, нема ефект ништо од тоа, само штракам ко ненормален на тие парцелите...сега играм само mafia wars ...
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
ја играв до пред некој месец, ама оставив, нема ефект ништо од тоа, само штракам ко ненормален на тие парцелите...сега играм само mafia wars ...
и пак штракаш :)

и ја маав и Мафиа и МобВарс и баталив ... сменив неколку Глувци по пат од штракање :smir:
 
V

VeniVidiVici

Гостин
Ц ц ц, поготово оваа со фармата е закон. Мислам дека со неа го тестираат моронскиот ген во луѓето.
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
Ја играв, стигнав до 30 lvl и ја баталив, досадна станува по некој период... еве сеа пак почнав да ја почувствувам новогодишната атмосфера :D.
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Пред 3-4 месеци со еден другар памтам се бркавме кој повеќе левели ќе крене, за 5-6 дена се кренав на 30ти левел и ја баталив.

Незнам колку имаат променето од софтверот сега но тогаш имаше многу стратегии за брзо развивање, едно програмче што ќе го програмираш да сади автоматски и лом се прави.

По илијадници пари трошев за садење и корнење само да ми се крева левел, и на коа ќе останат 10 000 посади тоа што најмногу носи и кога ќе се обере наново :)
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Jas u moment sum 34 level i ja igram 1 nedela :) Ke vi dadam skrinsot vecer koga ke go dosredam linuksot :)
 
Член од
23 август 2009
Мислења
111
Поени од реакции
6
Jas u moment sum 34 level i ja igram 1 nedela :) Ke vi dadam skrinsot vecer koga ke go dosredam linuksot :)
Лaжеш!Освен ако не користиш некој чит нешто такво :)Сестра ми игра од Август па е 37 и тоа баја редовна е а ти за 1 недела ?

Иначе мојата фарма е 7 лвл е и цела исушена почнав да играм ама стана глупо откажив земјоделие па се пребацив на тоа Фишвајл ама и тоа баталив.
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Играм 30ти лвл сум и шо :)

Пред да почнам да играм ми беше НАЈдебилната работа на фејсбук ама случајно се уклучив и ми стана интересно :smir:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.577
Поени од реакции
2.560
Играм 30ти лвл сум и шо :)

Пред да почнам да играм ми беше НАЈдебилната работа на фејсбук ама случајно се уклучив и ми стана интересно :smir:
Ај мори биди ми комшија со шталата ?
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Прво со хак дигнав 10 левел за 1 недела.
Грешка сум рекол.Мислев 1 месец..Лол дека ми е паметот..
Сеа тие новите за 1 ден 2 левела дигнав.Peas дават 3 експириенц!ﺕ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom