Eurovision Song Contest (официјална тема)

B

Beginner

Гостин
Postoi opcija da se iskluchi TV ili da se smeni kanal, ipak ne e dobro da dojde do gadenje. :D
Мене се ми беше ок додека не ја видов Кончита кој ке предвиди дек пак неа ке ја викнат да знаев богами и ке сменев канал.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Супер настап имаше Тамара. Можам да кажам дека ќе оствари подобар резултат од сите поранешни претставници на Македонија.
Nema šansa da završi pred gazeto na Elena Risteska...
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.869
Поени од реакции
11.490
Ви прави тригер на заостанатите мозочиња ако некој има поинаква сексуална ориентација? Онака ве јаде тоа од унутра и ви праи шубе децата да не ви се геј?
Nemoj pa i ti so otvoren gjon u cevanica...:icon_lol:
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Koj go pusti pederon na tv se da mu ebam. Mi se zgadi
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Ви прави тригер на заостанатите мозочиња ако некој има поинаква сексуална ориентација? Онака ве јаде тоа од унутра и ви праи шубе децата да не ви се геј?
Не воопшто.
Ама прави тригер тоа што Евровизија стана педерско шоу.
Они ти се као као муви. Каде има гомна, таму и они.
 

Username1

шо е бе?
Член од
2 март 2012
Мислења
585
Поени од реакции
550
Ви прави тригер на заостанатите мозочиња ако некој има поинаква сексуална ориентација? Онака ве јаде тоа од унутра и ви праи шубе децата да не ви се геј?
Немој ни да ми отвараш уста на темава и на ова што го гледаме. Од кога се заостанати тие што си го вреднуваат нормалното и што сакаат да си ги заштитат децата од оваа болештија?
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.869
Поени од реакции
11.490
Немој ни да ми отвараш уста на темава и на ова што го гледаме. Од кога се заостанати тие што си го вреднуваат нормалното и што сакаат да си ги заштитат децата од оваа болештија?
Zarazna bila "bolesta"? Daamn, ne sum znael. :D
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Вмороните сеа горат телефоните за Русија за инат на геј-лобито.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.844
Поени од реакции
7.629
А где је Шири?? :( :(


 

Kajgana Shop

На врв Bottom