Euro truck simulator 1/2 ( Truck games )

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Ја играм најновата верзија со најновата Truck Sim мапа но името на компаниите не се смени некое решение за ова?[DOUBLEPOST=1402340233][/DOUBLEPOST]

Друже неможам никако да ја симнам оваа твоја мапа,кликнувам на линкот ама само знакчето на мега стои и ништо друго.Ако можеш дај некој друг линк за симнување.
Мора да може друже јас ја симнував вчера мапата :D ај друг линк ќе ти дадам ако не.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Мора да може друже јас ја симнував вчера мапата :D ај друг линк ќе ти дадам ако не.
Епа може друг линк да ми дадеш и ако знаеш кажи ми како да го решам ова со имињата на компаниите не ми се сменија.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
@.Sky. До каде си со линкот што ќе ми го дадеше за твојата мапа?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
@.Sky. До каде си со линкот што ќе ми го дадеше за твојата мапа?
Повели линк другар

Ова е истиот линк само незнам зошто ти не сакало да ти се симне јас пробав од кај мене и братучет ми и ок е...
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Повели линк другар

Ова е истиот линк само незнам зошто ти не сакало да ти се симне јас пробав од кај мене и братучет ми и ок е...
1233.png

Еве вака стои и не мрда затоа ти пишав дека не можам да ја симнам и сега е така незнам што може да е,некое решение?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Ти благодарам за мапата ја ставив но имам еден проблем,ме исфрла и ми пишува steam has stopped working и незнам што да правам.
Само мапата тие две и уште еден мод стави и ќе ти работи нека не ти бидат сите стиклирани...
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Пак е исто, но како и да е ти благодарам за помошта.
Не може да е исто и мене така ми правеше па пробав повеќе пати и успеав. Вака направи при секое ставање на мод т.е кога ќе ги означиш тие два и уште еден направи нов акаунт не прави секогаш со ист да ги менуваш модовите.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
348
Поени од реакции
368
дај бе кажете како да ставам live stream од антена мк или некој друга ?
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Здраво на сите :D eве нешто од мене....
 

Attachments

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241

Модови за играта сега овие денови ќе направам видео и како да се игра мулти плеер и вооедно за најновиот пач нови модови. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom