Euro truck simulator 1/2 ( Truck games )

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Ја симнав мапата и до папката да ја отпакувам на десктоп и потоа во мод да ај внесам мене ова ми излегува.



па коа ќе го исклучам тоа



излегува ова.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Ја симнав мапата и до папката да ја отпакувам на десктоп и потоа во мод да ај внесам мене ова ми излегува.



па коа ќе го исклучам тоа



излегува ова.
Ај пробај да не ја отпакуваш само така стави ја во мод мислам дека така треба да работи
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Ај пробај да не ја отпакуваш само така стави ја во мод мислам дека така треба да работи
ми фали вториот дел, сеа видов.

од тука ја симнувам, на 2 дела.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945




Еве ги првите слики од новата мапа што ја симнав, наскоро повеќе

Ова е од Африка (Тунис (некој град таму) - до главниот град на Алжир)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
255
Поени од реакции
135
Ја симнав ets2 v1,4,12...според вас кој мод е најдобар ?? да ја има цела Европа..
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Ако ја симнам и ја инсталирам играва пак нема да станувам од пц... затоа поубаво јок :confused: седи си мирно да не бидеш модро во очите :icon_lol:
 
Ф

Флеш

Гостин
Ако ја симнам и ја инсталирам играва пак нема да станувам од пц... затоа поубаво јок :confused: седи си мирно да не бидеш модро во очите :icon_lol:
ушЧе поубаво .... ќе ме нокаутираш и ќе ги натераш моите неурони пак да се сврзат,зШ и јас не станувам од играва ... :X3:
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
ушЧе поубаво .... ќе ме нокаутираш и ќе ги натераш моите неурони пак да се сврзат,зШ и јас не станувам од играва ... :X3:
Како убаво уште од кога излезе се озрачив на нејзе што ли не превозев кој ли пат не го извозев по 6 саати дневно сум играл човече :sick: и сега пак ли? неее нема шанси :oops:
 

Velix

Kirk Hammett
Член од
18 мај 2012
Мислења
674
Поени од реакции
207
Дали ако ја абдејтирам играва ќе можам да си играм старите профили ??? Значи како прво дали ќе треба да ја избришам старата па да ја инсталирам новата или......? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom