Elden Ring

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.616
Поени од реакции
7.187


има уште што мислат дека серверите на дарк соулс се враќаат. :pos:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Па го утепав апостолот во селото со ветерниците тн мидосмнар.
Без мимик, без бав, со ненадградена нагинита копје...фрст трај
Сајд нота, нападаот со истегнувањето е кринџ...
Kaj veternicite prv pat go sretnav i jas.
Od togas go ubivam veke 4 pati?
Ovoj go znam veke kako dise hahahah, mozam u son. Slabiot. Debeliot uste ne mi e izvezban.

Snosti ubiv slab i debel apostle u edna pestera na pat da najdam flame to burn the erdtree. Sneznite oblasti retko se fun u ds svetot. Barem za mene. Taka da oblasta ke ja pretrcam so torrent, tuka tamu ubijam nesto i toa.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.494
Поени од реакции
4.324
Со исклучок на последната област да! :LOL:
Ните беше некој арт, нити имаше некој fun поминуваќи ја. Буквално беше направена да ти искене нерви.

Али поентата не ми беше дификлтито, туку арт дизајнот на снежните области. Јас уживав.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.494
Поени од реакции
4.324
Bruh, Consecrated Snowfield e PRAZEN PROSTOR, tolku e prazno sho imaat staveno magla celo vreme za da go skrijat toa. Sluzat samo za da stasas do Mohgwyn i Haligtree.
А не знам немам стасано до таму.
И последната област во COTIK беше таква. Али ху керс. Да, беше празна и беше претешка пошо те напаѓаа тоа коњите со спелови и тешко ср поминуваше, но како и да е сепак беше нешто уникатно со тоа маглата од време- на време што се појавуваше, па треба да чекаш па да се ориентираш...
И плус беше опционална област така да...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Kakov gang bang mi pravat kaj Commandant Neil. Ne znam dali e utrinskata erekcija ili stvarno mi galat mazohistickata strana...

Nema sansi bez spirit summon vakvi gluposti osven ako ne si epten overpowered so site internet finti za najjaki oruzja i stagod. Ili ako ne si nub ko mene. :icon_mrgr:

Kaj e mapata za levo u kose? Kaj midsomar oblasta? Ic nemam orientacija koga ne e osvetlena.

FRkw06KX0AErZn2.jpeg


Also, sto e forata so ovie statuetki?
Se krsat li nekako

FRkwywUWYAEyXZR.jpeg
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.240
Поени од реакции
27.583
Also, sto e forata so ovie statuetki?
Se krsat li nekako
Ovie moze samo dzinovski protivnik da gi skrsi, mecka, dzin, omen, tie devicite. Treba da gi namestis da go skrsat.
Glupa mehanika imo.
Автоматски споено мислење:

Kaj e mapata za levo u kose? Kaj midsomar oblasta? Ic nemam orientacija koga ne e osvetlena.
Mapata treba da e koga ke izlezes od vlezot od Volcano manor nadole pred ulcerated tree, mislam deka ima i dlanki odokolu.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.494
Поени од реакции
4.324
mislam deka ima i dlanki odokolu
Јас би го преформулирал овако- Околу мапата има добар маникир, лец лив ит ет дет. :cool:

А @wot друже, ако ти и после толку поминати часа се уште не си сконтал што е фората со статуетките, смеам ли да се тешам со тебе бате? :semolam: :icon_lol::icon_lol:

Леее јас и ти стварно сме хардкор изглеа, и јас слабо по интернетов... Ма да околу статуетките ја сфатив фората уште на почетокот (случајно). Првата ти е кај тоа џиновите во Limgrave ако не се лажам. Значи нема шанса да ги тепаш а да не ја скршат. Освен ако не им влезеш на џиновите во областа одзади од кај тоа грејсот во шумата па да си ги повлекол далеку од статуата.

А ме чудиш како си ја скокнал целата област околу Volcano и си продолжил северо-источно на мапата. Јас не оставам камче непревртено дури не најдам мапа.
 
Последно уредено:

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.616
Поени од реакции
7.187
Член од
29 март 2013
Мислења
4.494
Поени од реакции
4.324


За сите вас што користите спирит самонс. :gjavol:
А шо ти демек не користиш... :tvg:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom