Eден на еден со Жарко Димитриоски

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Можда после таа Бетмен ќе му дое хехе :Д
Бетмен незнајт шо велит. Ахмм, ааа, уу, ова де, бааа, аааа ќе се збркат самион шашма ќе се напрајт:pos::pos:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Му беше и Бетмен лани бе.

И оној Сулимановиќ му е Спасе, исто и тој Медо мртвакот му беше нешто у екипа.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
Нешто пиша на фејсбук и некој специјален таен гостин ќе има o_O
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Може да се каже дека Жаре ја има најдобрата и најгледаната емисија, посебно во време кога телевизијата и музичката сцена ни се на некое заборавено ниво, што покажуваат и прегледите на Јутуб. Иначе емисијата каде Тамара Тодевска му беше гостин мислам дека му беше најдобра до сега. А за Тамара можам да кажам само едно................. КРАЛИЦА!(y)

 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
Последнава епизода со овој Васиљ ептен досадна. Ништо интересно од моабетиве со Васиљ.
 
B

Blade Torch

Гостин
Јака емисија со Бранко Огњановски во сите улоги :ROFLMAO:. Супер ќе е емисијата што ја најави "Фчерашни Новости" ама како бе Бране го ангажирал Дарко Лешоски :facepalm:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
После ова со изјавите на Калински и Дарко Лешоски украдени од фб страната `Поезијата на Калински` да сум на местото да Жаре би завршил со емисијава и никад нема да се појавам у етер. А не се исклучува и можноста за самоубиство.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
После ова со изјавите на Калински и Дарко Лешоски украдени од фб страната `Поезијата на Калински` да сум на местото да Жаре би завршил со емисијава и никад нема да се појавам у етер. А не се исклучува и можноста за самоубиство.
@dragonsky да не е крив?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.253
Скраја да е.

Ептен cringe сегмент ми е и мене. Особено што и нема никаква допирна топка Лешоски со Калински или спорт. А и Сашко Коцев (како позабавен лик) или самиот Калински да кажуваше истово пак ќе беше рандом ама ај..
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
После ова со изјавите на Калински и Дарко Лешоски украдени од фб страната `Поезијата на Калински` да сум на местото да Жаре би завршил со емисијава и никад нема да се појавам у етер. А не се исклучува и можноста за самоубиство.
Жаре се врза во круг со неталентирани фаци за кои најверојатно мисли дека ако се кул на твитер ќе бидат и во живо, а кутрите не знаат два збора да бекнат. Ако не е ова причината, уште полошо :D
Еве земи го Лешоски, зборува како да му проверуваат простата во моментот.[DOUBLEPOST=1463263613][/DOUBLEPOST]Не споменав погоре - се гледа дека квалитетот е многу паднат оваа сезона за разлика од минатите, небо земја е. За жал.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Дно од сезона, тоа стенд ап-от или што и да е тоа канцерогеното на почетокот е пекол, нема полошо. А ова вчера беше крај со Калински и Лешоски.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
Жаре ептен некако фан на Вардар и ракомет. Повеќе пати се гости му се ракометари и ракоментарки и повеќето се од Вардар.

Туку не знам дали видовте има нова сезона на стенд ап со Маријан битолчанецот на јутјуб и продукцијата е на Жаре Еден на Еден
 

Kajgana Shop

На врв Bottom