Dreamboy / Dreamgirl

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.351
Да не е висока......не би сакал да е повисока од мене,па не и на штикли (а ја сум 172 па сега види), да знае муабет да прави на многу теми и да има повеќе интереси,паметна дефинитивно,некоја што попрво ќе гледа светско у фудбал него некоја шпанска (у денешно време турска) серија и не се лигави многу.Кафеава коса и кафеави очи и убаво тело (мала ама складна),а у фаца не мора некој фотомодел да биде,онака некоја симпатична.
 

lo6ko piratot

безобразно реален
Член од
2 април 2009
Мислења
441
Поени од реакции
56
Aман бе девојки што сте се запнале висок та висок, а ние ниските што ќе правиме без девојки? :pos:
Па висок него како. Кога ке пушат да не ги болат колената :sneaky:
--- надополнето: Jun 15, 2011 5:23 PM ---
-Некој слаб со голема брада и бркови
-Некој што ќе слуша иста музика ко мене
-Некој што ќе ме испраќа од Центар до дома пешки
-Некој што ќе ми посвети најмногу внимание на мене
-Некој што ќе пие со мене ракија
-Некој што е вегатаријанец
-Некој што ќе го почитува моето мислење и ќе ме слуша
-И некој што ќе ме сака најмногу и ќе гледа само во мене!:mad::p
ти бе кукле ко толку многу ги сакаш животните, зошто тогаш им ја пасеш тревата?
 

Violent Femme

I am as lovely as a dream in stone..
Член од
27 мај 2011
Мислења
725
Поени од реакции
525
Па висок него како. Кога ке пушат да не ги болат колената :sneaky:
--- надополнето: Jun 15, 2011 5:23 PM ---

ти бе кукле ко толку многу ги сакаш животните, зошто тогаш им ја пасеш тревата?
од кај знаеш дека не им ја пасам?
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Физички: да е повисок од мене! Да ме привлекува да се осека страста! да е нормална личност, стабилна личност, личност со ставови, амбиции, идеи, планови, желби, да ме почитува и цени пред се поради тоа што сум јас во душата и тоа што го имам во паметот, а не по тоа како изгледам!
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
абе сите висок висок, мене па ми треба низок( мислам не многу низок, туку за машко низок) пошо ја сум 159 :S
 
S

smexy

Гостин
Читајќи ја темава,сфаќам зашто избегавам форуми како овој и филозофија.
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Yea, za ovoj ti treba iskustvo, a za filozofija slobodno vreme koga kje razmisluvash, ama ti togash vezhbash gitara <3
Too bad /:
Ama te razbirame...<3
Е де, никој не бара цицка на темава, се некои wish lists као фискални сметки по неделен шопинг.
На пример погоре некоја бара вегетаријанец кој лока ракија.Oh yeah и да личел на четник ама да бил симпатичен во исто време.
Ради искуство тоа...:D
 
T

theTinule

Гостин
Е де, никој не бара цицка на темава, се некои wish lists као фискални сметки по неделен шопинг.
На пример погоре некоја бара вегетаријанец кој лока ракија.Oh yeah и да личел на четник ама да бил симпатичен во исто време.
Ради искуство тоа...:D
Ne stana zbor konkretno za temava, tuku za celiot forum Ljubov i seks. Ako nemash za kogo/shto da pishesh, toa znachi...
Ostaj go drugar ti sam da se brani, aman ! :)
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Ne stana zbor konkretno za temava, tuku za celiot forum Ljubov i seks. Ako nemash za kogo/shto da pishesh, toa znachi...
Ostaj go drugar ti sam da se brani, aman ! :)
Ако немаш за што да пишеш...ќе читаш.
И ќе се смееш...:D
Некои си бараат четник-вегетаријанец-ракијаш-телепат...with plenty of social skills & cuddly like a bunny...:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom