Dream Team

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
:pos2::pos2:
А јас цел клуб си создадов Харчестер Јунајтед. Се правеа играчи и 15 играчи си направив, сите другари и име Харчестер Јунајтед:)
Ееее колку бевме заразени со серијава на времето :)
Лелее и јас исто..хаха и дресовите се обидував да ги правам исти..

Ајдее Харчестеерр :) ....
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Серијава нема да ја најдете на торенти, за жал, не се мачете.

На МТВ мислам дека даваа до 6-та сезона, не ги откупиле сите. Последните епизоди што ги гледав, а се сеќавам, беа кога Линда беше директор и кога го подарија клубот на еден навивач. Со оглед на тоа колку посетители има форумов, добра е идејата за петиција, што знаете - можеби ќе успее.

Инаку во Куманово ја даваат на Нова ТВ (локална телевизија) веројатно по 5-ти пат, сега е втора сезона, ги гледам некогаш... ама не е толку интересно, 5 пати ги имам гледано. :)

Времето кога во клубот играа Скот Лукас, Еди Молијано, Баптист... Флечер во Мајорка... дојдете си во Куманово и ќе гледате, ќе ги даваат најверојатно до 5-та сезона, ако не повеќе. :icon_lol:
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.117
Поени од реакции
8.906
a sto mislite,ako imas svoj covek vo televizija,dali moze nakako da ti gi dadat na cd?momentalno go emituvaat na ktv ,ama toa se nekoi postari epizodi
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Сакав да правам тема за серијава ама најдов дека имало.
Така да BUMP за серијава, и тие што ја немаат гледано нека ја симнат пошто треба seeders на торентите :D
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Јас би ја репризирал али премногу нови и стари серии, здравје некое друго лето сигурно (y)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Јас ја гледав порано на прва и ок ми беше.
Не знам дали ја прекинаа, не се ни сеќавам како заврши, мислам дека и Флечер си замина од серијата, тотално други ликови имаше од почеток.

Јас би ја симнала, дајте торенти ако има.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Јас ја гледав порано на прва и ок ми беше.
Не знам дали ја прекинаа, не се ни сеќавам како заврши, мислам дека и Флечер си замина од серијата, тотално други ликови имаше од почеток.

Јас би ја симнала, дајте торенти ако има.

Сите би ја симнале ако има, ама.. :unsure:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Ја има еднаш најдов Торенти од по 10 ГБ со 2-3ца сидери и не се осмелив за да ја симнам :icon_mrgr:

Само ако не се лажам втората (една од првите беше сигурно) сезони не постои како торент бидејќи не е издадена на ДВД како серија туку е направен како season review на сезоната.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Е да првата и втората се направени како season review. Ајде симнувајте ја и сидајте ја треба и други после да симнуваат :D :D
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
60+ епизоди во една сезона ?!?!!?

Ова не е добро како за пред почеток на нов семестар :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Некој случајно да не има торент да ми даде, ќе бидам многу захвален. Се утепав барајќи.
Прва и втора сезона мислам дека нема ни да најдеш бидејќи ДВДто за тие сезони е уствари season review и е без епизоди..а за 3та па натаму имаше мислам ама ептен малце сидери имаа торентите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom