DotA Replays

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Максовизија, што се фалите кога вие изгубивте од нас што бевме микс.Кога МАЦ играше за нас не обвинувавте за мапхак а после кога гледавме риплајот се гледа како давате сигнали дека идеме, и кога ме истепавте на риплеј изгасив ФОГ и гледам дека не сум се ни гледал па ме мавнавте еден Ароу.Мапхакери сте.Ајде сеа со новиот пач да се испробаме да видиме што ке се деси?
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
14
Поени од реакции
2
Јас само ја отворив темата, ти почна да плачеш :) и јас продолжив да ти реплицирам :)

Знам дека влагаш у пубертет и сакаш да бидеш 'паметен' али понекад е подобро да преќутиш пошо може да пиеш заушка или некоја слична педагошка мерка. Нема кој што да докажува со доне во тим. А bounty баш би сакал да играм со тебе и твоите другарчиња на лан. Да видам дали држи вода твоето 'професорување' или си "тапа"(Читај: шупак) ко многуте такви остали.
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Ајде, пиши ми на ПП да договориме кога
Нема ние што да играме.Завршено е меѓу нас.Излезе новиот мапхак на мајтдт,одма ке го даунлоадирате и пуштате.И пак ке играме со вас против мап хакери?Да не ве боли глава, или чорапите ви смрдат:):pos2:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Mислев да се најдеме лан, во ентернет да изиграме, и ја не мислам на гарена да играм со вас, коа вие сте мапхакери

btw страната што си ја навел горе мајтдт, првпат ја слушам и отворив на гугл гледам хак и ај сеа кажи ми од кај ти толку се интересираш за хакови? па дури и секој ден проверуваш кога ќе излезе нов, после ова не знам кој е мапхакерот тука :)
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Дечко иди лечи се.Дојди во струмица во ЕСКЕЈП Интернет Кафето, ке играме 5х5.Таа страна ми ја прати еден другар.Порано играв со мх.Гледавме риплај,се гледа како давате знак оти доаѓаме, а горе е илузија и викате горе е илузија, без доказ или ништо.Лан само дојдете..
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Лол.Абе ти максовизија, се е воред со твојот мал брејн?Или нешто штрчи, дојди у струмица и види дали е село.Не сакам да го навредувам скопје пошо има многу членови кои живеат во скопје.Не вреди за една мала точка да се навредува толку голем град.!
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Мојот мал брејн? Не си дораснат да збориш:smir: Имам 2 пати до сега отидено до струмица :) така да нема што да доаѓам пак имам видено се, дојди ти во Скопје да видиш што е град :)
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
322
[VW]-NightShadE;3140761 напиша:
Знам дека влагаш у пубертет и сакаш да бидеш 'паметен' али понекад е подобро да преќутиш пошо може да пиеш заушка или некоја слична педагошка мерка. Нема кој што да докажува со доне во тим. А bounty баш би сакал да играм со тебе и твоите другарчиња на лан. Да видам дали држи вода твоето 'професорување' или си "тапа"(Читај: шупак) ко многуте такви остали.
Сега ти сакаш нешто да докажеш нели? Шупак, мупак, тупак...

Не е проблем, ќе се договориме и ќе играме. Лан не е изводливо, ќе играме на гарена. Што, како, кога ќе ти кажам, пошто со другариве со кои што играм сите се настрана по факултети и сл.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Мојот мал брејн? Не си дораснат да збориш:smir: Имам 2 пати до сега отидено до струмица :) така да нема што да доаѓам пак имам видено се, дојди ти во Скопје да видиш што е град :)
Абе Скопје е упм град! На англиски Скопје е town, a МОнако, Париз итн итн се city. town<city па ај види. И дај не збори глупости за тоа дека Струмица е село коа и Скопје не е нешто нај нај, ниеден град во МАкедонија не е нешто нај нај. Ај доста одам оф топик. Струмица си ја сакам иако немам никакво потекло од таму.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
ahahahhaahhahha

kolku se smeam nemate pojma =)))))))

Марче ако Тито ти рече дека ап не е цв мод ти готово во тоа веруваш? Не веруваш во госугамерс и 100000 цв риплејови изиграни на ап мод? те молам не паѓај волку ниско :smir:
ahahahhahhahhahahahahhhahahahhahahah

prijatele, koga odat -ap, veke prethodo heroite se izbrani na -cd ili -cm, samo so imalo problem so lag od hostot ili nekoj igrac ne bil u igrata pa kazal birejte heroe jas ke flezam posle =))))))))


MAKSOOOO

PLS TEACH ME DOTAAAA :D:D:D:D


snT se najglupiot tim u zemjatata



ahahhahhahahhahahhaahahhahahhahahhahah


kolku si nenormalen luge =)))))))))

aj na 50 evra oti ako igrate so niv nema da izdrzite ni 15 min : ))))))))))
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
kako vtoro snT se edni od najgolemite trupovi vo drzavata, igraat cw so 4int i 1agi(viper) i na viperot mu spojuva pt, vanguard i hood i cw-to go gubat u pet minuti. :smir:

Ете , дечко скриј се под кревет и не искачај .

Јас играм у snT , па ако си толкав мангуп како што читам тука ајде да договориме да играме ( а како шо глеам ти си страшно самобендисан чоек ) и еве ти еден предлог за да имам(е) мотив да играме да играме во нешто ( во пари, од човек по 500 ден ) и + ако вие не тепате нас да ви дадеме дупло, а што викаш момче младо ?

А пред да плукаш по некој дека некој е тапа и дека се најголеми трупови прво биди успешен ти во тоа па послем збори а осеќам појма немаш ти од дота а ако имаш ќе го прифатиш ова горе што ти го пишав како што гледам и блиску живеете во ново лисиче па слободно дојдете во Сет ќе играме.
 

x7Monster

kajgAnster!
Член од
4 декември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
6
Добро му кажа Арапина.Само со мапхак знаат да играт, друго ништо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom