DotA Replays

Член од
5 декември 2007
Мислења
14
Поени од реакции
2
ХАХАХАХА каков добар виц се тимовиве... На доне се троши повеќе време да му се објасни како да игра одошто крипање цела партија. Второ јас гарантирам за Куки и Кико дека имаат хакови и тоа без пардон. Пајо 100% се курчел на доне пошо овој го шиткал а на смајли не му било до играње, а додека марко фармал цела партија и на крај ливнал... Таков си е он има деформација.


Suma sumare партијава нема врска.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
[VW]-NightShadE;3135147 напиша:
ХАХАХАХА каков добар виц се тимовиве... На доне се троши повеќе време да му се објасни како да игра одошто крипање цела партија. Второ јас гарантирам за Куки и Кико дека имаат хакови и тоа без пардон. Пајо 100% се курчел на доне пошо овој го шиткал а на смајли не му било до играње, а додека марко фармал цела партија и на крај ливнал... Таков си е он има деформација.


Suma sumare партијава нема врска.
Столе пуши К*р! Ти ко боље да си?:dfinger:
 

Бомбаш

Бомбаш Самоубиец
Член од
21 ноември 2009
Мислења
305
Поени од реакции
11
кајганаши сте ли за една 5v5 партија...? на гарена?
ќе се измешаме и рандом ќе играме
За?
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
[VW]-NightShadE;3135188 напиша:
Искрено и недвосмислено и НАЈексплицитно разликата меѓу мене и тебе е бог и шеширџија.
Да се надоврзам со тебе тогаш... Дедо ти бил кодош а дедо ми гемиџија па ај види сеа.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
АП = КЛАН ВАР МОД

ахахаххаххахххахах

виц на векот!

EDIT:

Btw, минатата недела го освоивме босанскиот турнир на гарена, победувајќи го у финалето еден од најдобрите Македонските тимови - snT. http://www.garena.com/forum/viewthread.php?tid=877257&extra=page=1&page=5
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
АП = КЛАН ВАР МОД

ахахаххаххахххахах

виц на векот!
Епа тоа е... На крај испаѓа џабе фалеше со отварање на темава по 1000 форуми! :D ФАИЛ или FEIL :brrrm:брррррррм Максо бррррррррррм ооооооохохохооооо МАксоооооо бррррррррм

Иначе честито победа Тито, кога ќе играш со нас смртниците ?:D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Епа тоа е... На крај испаѓа џабе фалеше со отварање на темава по 1000 форуми! :D ФАИЛ или FEIL :brrrm:брррррррм Максо бррррррррррм ооооооохохохооооо МАксоооооо бррррррррм

Иначе честито победа Тито, кога ќе играш со нас смртниците ?:D
Море бот еден, глеаш мене ми се смее зашто сум пишал AP на CW.

А треба повеќе да се смее, пошто јас им пишав APDM :devil3:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
АП = КЛАН ВАР МОД

ахахаххаххахххахах

виц на векот!

EDIT:

Btw, минатата недела го освоивме босанскиот турнир на гарена, победувајќи го у финалето еден од најдобрите Македонските тимови - snT. http://www.garena.com/forum/viewthread.php?tid=877257&extra=page=1&page=5

haha zashto pishuvash gluposti? kako prvo i prvo
eve ti strana da pogledash replayovi od cw-a da nauchish neshto, www.gosugamers.net, ke vidish deka cw-ata se igraat na ap ili cm, kako vtoro snT se edni od najgolemite trupovi vo drzavata, igraat cw so 4int i 1agi(viper) i na viperot mu spojuva pt, vanguard i hood i cw-to go gubat u pet minuti. :smir:
 
Член од
10 октомври 2007
Мислења
11
Поени од реакции
3
Максо брат, тапа сте.... како некои женчиња се гасите 4 пати, причина > " Па нубци сме, знаеме само 3 херои... сакаме тактики да си правиме". Ај тоа, туку и 2ца мапхакери од ваша... те молам кјути си.

Куки има мапхак, ми има признаено, а знам дека има и Кико зошто Куки ми кажа. И ај сега? :zver:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ако играм јас CW, сакам со мои одбрани фацки, не ми требаат Тито и Год, него спомнувам дека коа реков "ќе го викам"...одма почнавте "не не немој".

Вистина ова? :pos:
Хахахах XD Ко селебрити се осеќам! Оу фак јеа!

P.S: викнете ме за цњ со ап мод, ептем ми се игра дотица, одавна неам играно.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Максо брат, тапа сте.... како некои женчиња се гасите 4 пати, причина > " Па нубци сме, знаеме само 3 херои... сакаме тактики да си правиме". Ај тоа, туку и 2ца мапхакери од ваша... те молам кјути си.

Куки има мапхак, ми има признаено, а знам дека има и Кико зошто Куки ми кажа. И ај сега? :zver:
Ве чекаме во Шпики :) Нека дојдат и год и мод и куртод кој сака. :smir:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Море бот еден, глеаш мене ми се смее зашто сум пишал AP на CW.

А треба повеќе да се смее, пошто јас им пишав APDM :devil3:
Не ти бе! Максо спомна дека АП е ЦВ мод хухуху бррррррррррм

Максо брат, тапа сте.... како некои женчиња се гасите 4 пати, причина > " Па нубци сме, знаеме само 3 херои... сакаме тактики да си правиме". Ај тоа, туку и 2ца мапхакери од ваша... те молам кјути си.

Куки има мапхак, ми има признаено, а знам дека има и Кико зошто Куки ми кажа. И ај сега? :zver:
Пајо:excited:

Вистина ова? :pos:
Хахахах XD Ко селебрити се осеќам! Оу фак јеа!

P.S: викнете ме за цњ со ап мод, ептем ми се игра дотица, одавна неам играно.
Пиче неколку пати те викнав браааааат ама ти биологија учиш -.-

Ве чекаме во Шпики :) Нека дојдат и год и мод и куртод кој сака. :smir:
Максо:hahahaha:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Марче ако Тито ти рече дека ап не е цв мод ти готово во тоа веруваш? Не веруваш во госугамерс и 100000 цв риплејови изиграни на ап мод? те молам не паѓај волку ниско :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom