DotA Replays

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.265
Поени од реакции
8.226
И ако сентинел им ги земат хероите овие шо сакале да ги земат, се гасат! и почињаат пак!
Рмк :) Паблик CW гејм :)
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
83
Поени од реакции
0
znaev.. maks koga peeshe opera so pit lord i koga igrashe ping pong so medusa snT vaterpol treniraa :D:nesvest:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Ај дадејте ми replay многу добар со PUDGE како игра многу добро, ве молам.
ама мапа 6.66b .

Очекувам брз одговор, поздрав!:Фала:
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
http://www.gosugamers.net/dota/replays/45179

ete poslednata igra sto ja igrav, farm 4 fame turnir, polufinale, mym se u top3 tima u evropa u poslednite 5 godini, vredi da se pogledne ;)
Долго време не сум играл дота.Али ме интересира кој го доби мечот??????MYM уште додека ја играв беа во топ 3 ако не и најдобри.
Ај кажи кој победи :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Uste se u top3 ako ne i najdobri, desno od WINNER, pretisni na display winner ke ti pokaze koj e pobednik : )


ama u sekoj slucaj ako pak ne mozes da se snajdis, mym pobedi ;)
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Се снајдов и видов дека MYM победиле.Како изиграа ГЦ?
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
pa 30-10 nekade bese vo ubistva do 25~ minuta za nas, ama predobro odigraa 1-2 mass fights i se zavrte : )
 
На врв Bottom