DotA 2

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Сакам на другарче да му го земам Direstone скинот, па ако сакате или да се трејдаме нешто или да ви платам...само немојте цифри од 3 евра, тие ги имам и на Community market. :)
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.262
Сакам на другарче да му го земам Direstone скинот, па ако сакате или да се трејдаме нешто или да ви платам...само немојте цифри од 3 евра, тие ги имам и на Community market. :)
тешко веројатно дека ќе го најдеш на друго место освен маркет, пред се станува збор за најдобриот dota2 скин а исто така и го немаш официјално за продажба .. што го прави истиот многу вреден :D
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
тешко веројатно дека ќе го најдеш на друго место освен маркет, пред се станува збор за најдобриот dota2 скин а исто така и го немаш официјално за продажба .. што го прави истиот многу вреден :D
Вреден Да, али пред diretide. Сега истиот е 2.хх евра што е 3 пати помало во однос на тоа кога пред 2 месеци го продадов за 6+ евра :)
--- надополнето: 22 декември 2013 во 13:26 ---
Сакам на другарче да му го земам Direstone скинот, па ако сакате или да се трејдаме нешто или да ви платам...само немојте цифри од 3 евра, тие ги имам и на Community market. :)
Ако го сакаш веќе за итеми, дај 2 кеја и 1 рр, ќе ти го купам од маркетот, 3.3 евра бил.
 
Член од
13 март 2010
Мислења
23
Поени од реакции
56
Си се ставил во party со другари почетници и ви нашол меч против руски почетници.


Да, четворица игравме заедно, и паднавме против неписмени руси (очигледно).

Ама мора да признајш 1000 голд/мин и 1300 хп/мин не е малце :D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Вреден Да, али пред diretide. Сега истиот е 2.хх евра што е 3 пати помало во однос на тоа кога пред 2 месеци го продадов за 6+ евра :)
--- надополнето: 22 декември 2013 во 13:26 ---


Ако го сакаш веќе за итеми, дај 2 кеја и 1 рр, ќе ти го купам од маркетот, 3.3 евра бил.

Можам и јас на маркетот да го купам, го има за околу 3 евра (2,94 денес), само мислев ако го има некој од вас да напраевме бизнис. На крај краева боље на некој од вас да дадам 3 евра него на русин. :)
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.102
Поени од реакции
5.742
Да, четворица игравме заедно, и паднавме против неписмени руси (очигледно).

Ама мора да признајш 1000 голд/мин и 1300 хп/мин не е малце :D
Секој што игра дота подолго време знае дека тие бројки се прават многу ретко. Дури и про играчите. Мене повеќе ми беше за твојот став како се избаци на темава со тие бројки, во стил "направив 1300 xpm, дркајте нубови", а уствари е тоа што јас го кажав - партијата ви е со противници од многу низок левел. Греота е да се фалиш во оваа ситуација.

Играј solo ranked matchmaking, напрај го истиот xpm па дојди пофали се.
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Можам и јас на маркетот да го купам, го има за околу 3 евра (2,94 денес), само мислев ако го има некој од вас да напраевме бизнис. На крај краева боље на некој од вас да дадам 3 евра него на русин. :)
Мац со убав скин партија не се тепа! :D Еве ја за 3 евра се нудам да те КОУЧУВАМ,да те внесам во аналите на дота играта :ROFLMAO:.Има да бидеш ѕверка од играч (рже не се држе стил). :pos:
 
Член од
13 март 2010
Мислења
23
Поени од реакции
56
Секој што игра дота подолго време знае дека тие бројки се прават многу ретко. Дури и про играчите. Мене повеќе ми беше за твојот став како се избаци на темава со тие бројки, во стил "направив 1300 xpm, дркајте нубови", а уствари е тоа што јас го кажав - партијата ви е со противници од многу низок левел. Греота е да се фалиш во оваа ситуација.

Играј solo ranked matchmaking, напрај го истиот xpm па дојди пофали се.


Точен си, во афект бев :oops:
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Сакам на другарче да му го земам Direstone скинот, па ако сакате или да се трејдаме нешто или да ви платам...само немојте цифри од 3 евра, тие ги имам и на Community market. :)
Мене не ми се допаѓа ич скинов па ако сакаш може да трејдаме. Ако ти треба уште пиши ми овде или на стим Art0fWaR

Edit: Мој фаил...Мислев Cruel Diretide скинот... Нема врска немам Direstonе :D
Edit 2: А ако случајно правиме муабет за истиот тогаш повели трејд
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.262
некој да не шитка Orbital Decay гем
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Озбилно ми кочи играва на i5 1.7ghz процесор, а до пред некое време тераше без проблем на доста послаб...
Како некако да го средам ова? Графичка исто имам доста подобра.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.248
Поени од реакции
5.209
Озбилно ми кочи играва на i5 1.7ghz процесор, а до пред некое време тераше без проблем на доста послаб...
Како некако да го средам ова? Графичка исто имам доста подобра.

Да и ја имам i5 ( само боље од твојот :icon_lol: ) и после последниов пач и мене почна мн да ми кочи морав да намалам у видео сеттингс за да можам да играм.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom