DJ Marte Naumoska

Член од
9 јули 2017
Мислења
380
Поени од реакции
80
Очигледно е дека девојчево растело во патријархално семејство, од родители кои споделуваат икони од Света Петка на Фејсбук за среќа, па не е ни чудно што нивното дете израснало во ваков верски фанатик.
You don't say?
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
10 пати си и реплицирал во 3 сабајле, ме нема цел ден, никој ништо не ти кажал... значи, и инцуле ни е со ограниченост, аман не пробувај да комуницираш нормално.
Значи не ме спомнувај ни неа ни мене
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
10 пати си и реплицирал во 3 сабајле, ме нема цел ден, никој ништо не ти кажал... значи, и инцуле ни е со ограниченост, аман не пробувај да комуницираш нормално.
Значи не ме спомнувај ни неа ни мене
аман жено шо се напна
пиша еден член веќе дека ја знае нејзе и таткои, истиот потврди дека има блага ретардација, нема потреба од убедување веќе дали е или не е
муабетот е дали ке и се помогне сега


Sent from my iPhone using Tapatalk
Нормална е,за мене е нормална,тоа што снима видеа за јутуб не значи дека е ретардирана,болна[DOUBLEPOST=1502736527][/DOUBLEPOST]
Добро вие што мислите дека нема ментален проблем , озбилни сте или тролате?
Па нема од каде тоа дека има?? Знае да збори,се е ок,си го живее животот,ти имаш ментален проблем
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
380
Поени од реакции
80
Очигледно е дека девојчево растело во патријархално семејство, од родители кои споделуваат икони од Света Петка на Фејсбук за среќа, па не е ни чудно што нивното дете израснало во ваков верски фанатик.
You don't say?
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
10 пати си и реплицирал во 3 сабајле, ме нема цел ден, никој ништо не ти кажал... значи, и инцуле ни е со ограниченост, аман не пробувај да комуницираш нормално.
Приметувам јас него досадно ми беше па си најдов занимација, да и ставам капаци:)
Значи не ме спомнувај ни неа ни мене
А ако те спомнува што ќе напраиш?
 
Член од
15 ноември 2013
Мислења
1.460
Поени од реакции
2.472
Мене така ми кажа еден дечко од Кичево кој ја познава. Но јас не тврдам ништо, ништо сум напишал такво нешто на форумов. Точно е дека има чуден изговор и смешно ги акцентира зборовите, не е баш до дијалектот, и често не знае како да ги заврши речениците, па ги повторува последните искажани зборови. Тоа не е никаков доказ дека има ментални пречки, туку дека не знае да зборува во јавност и дека не е нешто посебно паметна. И има загубен поглед, малку мутав ќе речам, но и тоа не е никаков доказ за ментална попреченост. Тоа треба да го констатира доктор, а не некој кој мисли дека се’ знае и врз база на неколку видеа може да го “прочита“ психолошкиот карактер на личноста!

Точно дека претерува со тоа што ги сподеува личните податоци во јавноста, па често е мета на тролови без цел во животот. Но успеа да стане позната благодарение на самата себе. Башка и лапа по некој денар од дешавка. Затоа (y) за нејзината работа досега.

Ако веќе не можат да застанат зад неа, нека не ја ни туркаат од карпата, затоа што нема ништо да постигнат. Башка не се ни интересни. ;)
Иначе од Кичево сум , ја знам добро , затоа викам дека не е за терање сеир девојчево.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Значи не ме спомнувај ни неа ни мене

Нормална е,за мене е нормална,тоа што снима видеа за јутуб не значи дека е ретардирана,болна[DOUBLEPOST=1502736527][/DOUBLEPOST]
Па нема од каде тоа дека има?? Знае да збори,се е ок,си го живее животот,ти имаш ментален проблем
upload_2017-8-14_22-37-9.png
Не ме тепај жити се :D:pos:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
devojcevo za 3 dena stana mega popularna
sega ke i ripne cenata za edna vecer sto ke pusta muzika vo lokal :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom